Dizi Haberi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Çekimleri Durdu!

14 eylül 2019 Cumartesi günü Show TV ekranlarına başlayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Çekimleri Durdu. Aldığımız bu haberi sizler ile paylaşmak istedim. Zira iyi reytingler alan dizden gelen bu haber sevenleri oldukça üzdü.

Show TV son zamanlar reyting listesinde Çukur dışında zirvede yer alamayan kanal, buna bir el atmak için yoğun bir çana içine girdi. Harika bir senaryo ile Eylül ayında başlayan ve iyi reytingler de almayı başaran Kuzey yıldızı dizisinin çekimleri neden durduğunu ve ne zaman devam edeceğini açıklayacağız.

Kuzey Yıldızı Çekimleri Neden Durdu?

Karadeniz’in o güzel manzarasını, sıcak kanlı insanlarını ekrana getiren dizide zaman zaman mertliğini zaman zaman da inatçı damarını gösteren dizi hafta sonları ailecek izlenebilecek harika dizilerinde biri. Dizi hakkında Yeni gelin dizisine benziyor gibi eleştiriler olsa da hikayesi ve samimi oyuncuları ile yeni gelinden farklı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Neyse asıl konumuza dönelim. Kuzey yıldızı dizisi çekimleri bilindiğiniz üzere Ordu ilimiz de yapılıyor.Kuzey yıldızı Çekimleri durdu - görseliSadece Ordu değil çevre iller de çekimlerine devam eden dizinin genellikle yayla da gerçekleşen çekimleri durdurulmak zorunda kaldı. Karadeniz’in yayları yazın bir soğuk olduğunu sanırım bilmeyen yoktur. Kış mevsimin kapıda olması nedeni ile Ordunun yüksek kesimlerine yılın ilk karı düşmesi nedeni ile dizinin yayla çekimleri Mart ayına kadar ara verilmek zorunda kaldı.

Peki dizinin yeni bölümleri yayınlanmayacak mı? Hayır dizinin çekimleri yayınlanmaya devam edecek. Yayla çekimleri Ordu’nun merkezinde gerçekleştirilecek. Bu nedenle bizler yeni bölümleri izleyemeye devam edeceğiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı