Dizi Haberi

Kuzey Yıldızı Ne Zaman Başlayacak? İşte Net Yanıt!

Kuzey Yıldızı Ne Zaman Başlayacak? Bu soru uzun süredir akıllardaydı. Dizilerin sete çıkma tarihleri birer birer netlik kazanırken Kuzey Yıldızı Ne Zaman Başlayacak sorusunun yanıtı da netleşti! İşte merakla beklenen o tarih!

Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm için kolları sıvadı. 20 Mayıs’ta çekimlere başlanacak olan dizinin ekibi de oldukça heyecanlı bir bekleyiş içerisinde.

Kuzey Yıldızı Ne Zaman Yayınlanacak?

20 Mayıs itibariyle çekimleri başlayacak olan Cumartesi günlerinin fenomen dizisi Kuzey Yıldızı 28. bölümüyle 6 Haziran Cumartesi seyircilerin karşısında olacak. Seyircilere hasret bitiyor sonunda dedirten bu haberin ardından dilerseniz en son bölümde neler yaşanmıştı hatırlayalım. Son yaşananlar sizlerle.

Kuzey Yıldızı Son Bölümde Yaşananlar

Kuzey, Yıldız için epeyce zorluğun üstesinden gelmiştir ancak Yıldız’a attığı her adım onu başka felaketlere sürüklemiştir. Herkes Kuzey’i ararken Kuzey de yavaş yavaş ümidi keser. Bir ümit kızıl saçlı Rapunzel’i Yıldızı masalı terine çevirip onu bulup kurtaracaktır.kuzey yildizi ne zaman resmi

Yıldız gelmezse Sefer gelir diye düşünür. Beklediği gibi de olur Sefer onu her delikte arar. Yıldız ise yaptıklara pişman olur olmasına ama bunu da belli etmemeye çalışır. EE kız evi naz evidir. kuzey aşkı için verdiği mücadeleyi Yıldız’a kanıtlamak için çabalar.

Yıldız ise girdiği girdapta her seferinde farklı bir fırtınaya karşı çıkıp kurtulmaya çalışır. Onu neleri beklediğini bilmeyen Yıldız’ı bakalım neler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu