Oyuncu Kadrosu

Kuzey Yıldızı Oyuncuları Tüm Kadrosu (Yeni Gelenler Dahil)

Süreç Film imzalı ve Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı Oyuncuları belli oldu. Yakında çekimlere çıkacak olan dizinin tüm oyuncu kadrosunu ve karakterleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.Kuzey Yıldızı Oyuncuları Dizi Kapak Resmi

Yeni sezonda birbir ardına diziler start verirken Show TV, adeta küllerinden doğmak, Çukur dizisinde yakaladığı başarıyı yakalamak adına tutan dizilerin yapım firması olan Süreç film ile anlaşma sağladı.

Yeni sezonda Çukur dizisi ile birlikte reytinglerde ilk sırada alması hainde Show TV de yeniden küllerinden doğacağını düşünüyorum. Bu sebeplerden dolayı, dizide rol alacak oyuncular da özenle seçiliyor. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosu sizleri hemen alt kısımda bekliyor. 

Kuzey Yıldızı Oyuncuları

Show TV ekranlarında Eylül ayı itibari ile yayına girecek olan Kuzey yıldızı dizisinde, birbirinden değerli ve profesyonel oyuncular ile kadrosunu oluşturmaya başladığını gördüğümüzden dolayı, dizi gelecek vaad eden bir dizi olduğunu en baştan söylemek isterim. Şimdi oyucuları tek tek tanıttığımızda sizler de göreceksiniz ki kadrodaki isimler oldukça iddialı isimlerden oluşmakta. 

İsmail Demirci (Kuzey)

Kuzey Yıldızı Kuzey karakteri (İsmail Demirci)

Kuzey yıldızı isimli dizde kızların babası Kuzey karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı İsmail Demirci’dir. En son Çarpışma isimli dizide Galip karakterine hayat veren tecrübeli oyuncu, geçtiğimiz yıl Mehmed Bir cihan Fatihi isimli dizide Şehzade Orhan karakterini başarı ile canlandırmıştı.

Aslıhan Güner (Yıldız)

aslıhan güner resmi7

İsmail Demirci ile baş rol de yer alacak olan Aslıhan Güner, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu, aslen Sivaslıdır. Aslıhan’ın üç tane kardeşi vardır. Bunlardan ikisi kız, biri erkektir. Aslıhan oyunculuk sektörüne Barış Manço Kültür Merkezinde aldığı eğitim ile başladı. ilk olarak seyirci karşısına 2002 yılında çıktı.

Daha sonra 2004 yılında “en İyiyi Arkadaşım” adlı dizide rol almayı başaran Aslıhan sinema sektörüne “The İmam” adlı 2005 yılı yapımı sinema filminde Zehra karakterine hayat vermiş ve seyirciden olumlu not almayı başaran Aslı,  son olarak 2013 yapımı “Her Şey Yolunda Merkez” adlı dizide Yasemin karakterine hayat vermişti. Aslı 2013 yılında yine aynı sektörde olan Mert Kılıçla evlenmiştir.

Toygan Avanoğlu (Sefer)

Dizide Sefer karakterine hayat verecek başarılı oyuncunun gerçek ismi Toygan Avanoğlu. 1982 yılında İzmir ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Şahane Çocuklar isimli program sayesinde oyunculuğa ilk adımını atan Toygan, şu an 37 yaşında ve oğlak burcudur.

toygan avanoğlu resmi 2

Toygan Avanoğlu. 1982 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Şahane Çocuklar programı ile oyunculuğa adım atan oyuncu, oğlak burcudur. Kanalizasyon filminin ardından Muhteşem Yüzyıl adlı sevilen dizide Aziz Ağa’ya hayat vermiştir.Kuzey Yıldızı Sefer (Toygan Avanoğlu) Resmi

Güzel Köylü adlı dizide Bünyamin karakteri ile seyircinin gönlüne taht kuran oyuncu Hanım Köylü adlı dizide de Koptagel Bünyamin ile oyunculuğu konusunda tam not almıştır. Hayati Tehlike ve Yol Arkadaşım ise son olarak yer aldığı yapımlardır.

Zeynep Kankonde (Pembe)

Zeynep Kankonde Resmi

3 Mart 1980 yılında Eskişehir de dünyaya gözlerini açan Zeynep Kankonde, oyunculuk üzerine Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.Kuzey Yıldızı Pembe (Zeynep Kankonde)

İlk olarak kamera karşısına 2005 yılında Beşinci Boyut isimli dizi sayesinde çıkan Zeynep, sadece oyunculuk değil, seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. En son yeni gelin dizisinde Ayşe Bozok karakterine hayat vermişti. Ancak benim aklımda 2014 yılında Ulan İstanbul isimli dizide Şehriban karakterine hayat verdiği hiç aklımda çıkmadığını, ben de bu karakterler hep hatırladığımı söylemek isterim.

Uğur Demirpehlivan (Emine)

Uğur Demirpehlivan Resmi

1 Ocak 1963 yılında hayata gözlerini açan Uğur Demirpehlivan 1989 yılında Dokuz eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne sanatları bölümü tiyatro alanından mezun olmuştur. İlk olarak kamera karşısına 1998 yılında Kanal yumuşak G isimli sinema filmi ile sektöre giriş yapmıştır. İlk dizi deneyimi ise sinema filminden yaklaşık 2 yıl sonra Hayat bağları isimli dizi sayesinde dizi sektörü ile başlamıştır. En son 2018 yılında Egenin hamsisi Sevim karakteri ile karşımıza çıkan Uğur Demir pehlivanı, ben 2017 yılında Meryem isimli dizide Gülümser karakteri ile hatırlıyorum.

Aslıhan Kapanşahin (Mine)

2000 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Oyunculuk üzerine ilk olarak Pera Güzel Sanatlar Lisesinde eğitim gören güzel oyuncu Lisan eğitimine devam etmektedir.Aslıhan Kapanşahin ResmiDizi sektörüne hemen hemen Türk oyuncuların tamamının yer aldığı Arka Sokaklar isimli dizi de 2006 yılında izlemiştik. Ancak Aslıhan’ı uzun bir süredir ekranlarda göremedik Ta ki 7 yıl sonra 2013 yılında Aşk ağlatır isimli sinema filminde yeniden karşımıza çıkana kadar. Aslıhan Güner, ülke çapında popüler olmasını 2014 yılında Paramparça isimli dizide Şeyda karakteri sayesinde ülkemiz de tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. 

Berfin Nilsu Aktaş (Gökçe)

Dizide Gökçe karakteri, daha önceden çok fazla dizi deneyimi olmayan ve reklam filmleri ile tanınmaya başlayan güzel oyuncunun gerçek ismi Berfin Nilsu Aktaş, 1998 yılında Başken Ankara da hayata göklerini açmıştır.Kuzey Yıldızı Gökçe (Berfin Nilsu Aktaş)

2017 yılından bu yanana bir çok reklam filmlerinde karşımıza çıkan ama dizilerde yüzünü göremediğimiz oyuncu Berfin, dizi deneyiminden önce sinema deneyimi ile sektöre adım atmıştır. 2019 yılında beyaz perdeye gelen “Rastlantı” adlı sinema filminde oynamıştır.

Hüsetin Soyaslan (Şeref)

En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Gülmez Baba ve Çukur dizisinde Feyyaz karakterine hayat veren ve gene itibari ile mafya babası rolü ile karşımız da olan usta isim yeni sezonda Kuzey Yıldızı dizisinde Şeref karakterine Hüseyin Soyaslan hayat verecek.Kuzey Yıldızı Şeref (Hüseyin Soyaslan)

12 Nisan 1959 da Ankara ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Şu an 60 yaşında olan usta isim genel itibar ile bölüm oyuncusu olarak karşımızda olsa da son zamanlarda canlandırdığı karakterle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yasemin Hadivent (Fadime)

Kuzey Yıldızı dizisinde Fadime olarak karşımızda olacak olan oyuncu gerçekte Yasemin Hidavent’dir. Yasemin Hadivent; 6 haziran 1982 senesinde Bulgaristan’in Sofya kentinde dünyaya gözlerini açmıştır.Kuzey Yıldızı dizisi Fadime (Yasemin Hadivent)

Annesi Türk, babası Azeri olan Yasemin 9 yaşına kadar Bulgaristan da yaşamıştır. Babasını 9 yaşında kaybettikten sonra Amerika’ya yerleşse de annesinin memleketi Türkiye’ye lise eğitimini tamamladıktan sonra dönmüştür. 

Ecem Çalhan (Kamer)

Kuzey Yıldızı Kamer karakterine hayat verecek isim Ecem Çalhan olacak. Ecem Çalhan’ı önce Yetenek Sizsiniz Türkiye, daha sonra ise O Ses Türkiye isimli yarışma programlarında kendisini tanıtmayı başarmıştır.Kuzey Yıldızı Kamer (Ecem Çalhan)

1.72 cm boyunda ve 1996 doğumlu olan Ecem, şu an 23 yaşındadır. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk fakültesi mezunudur. Şan ve Dans konusunda ayrıca eğitim almıştır.

  • Ecem Çalhan (Kamer)
  • Cezmi Baskın (Yaşar)
  • Ferda Kaynar (Hanife)
  • Merve Şen (Nahide)
  • İnan Yılmaz (Ruhi)
  • Emrah Özdilek (DR. Cihan)
  • Can Kızıltuğ (Şoför Osman)
  • Şükrü Üçüncü (Cemal)
  • Meltem Tüzüner (Esma)

 

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı