Kuzey Yıldızı Şule Kim? (Kuzey’in Eski Eşi) Gerçek Adı

Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in rol aldığı Cumartesi günlerinin fenomen dizisi “Kuzey Yıldızı” dizisine yeni oyuncu! Kuzey’in eski eşi Şule diziye dahil oldu. peki Kuzey Yıldızı Şule nasıl biri? Kuzey Yıldızı Şule’nin Gerçek Adı Bilgileri sizler için derledi.

Cumartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kuzey Yıldızı bu sezon Show Tv’nin yüzünü güldürmeye devam ediyor. kuzey yildizi sule zeynep koltuk resmi - Kuzey Yıldızı Şule Kim? (Kuzey'in Eski Eşi) Gerçek AdıBirbirinden komik sahnelere duygusal anların da eşlik ettiği, hafta sonu biraz rahatlayayım diyenlerin tercih ettiği Kuzey Yıldızı dizisinde İsmail Demirci’nin canlandırdığı Kuzey’in eski eşi Şule karakterinin gelmesiyle diziye yeni bir renk geliyor müjdesini sizlerle paylaşalım.

Kuzey Yıldızı Şule’nin Gerçek Adı Yaşı Eşi Oynadığı Diziler

Zeynep Koltuk. Ocak 1981 doğumlu olan oyuncu, İstanbul doğumlu. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Koltuk’un eşi de kendisi gibi oyuncu. 2014 yılında Gazzeli bir kızın hikayesini konu alan”Eza” adlı dizide Rukiye rolüne hayat verdi.kuzey yildizi zeynep koltuk resmi - Kuzey Yıldızı Şule Kim? (Kuzey'in Eski Eşi) Gerçek Adı Bir döneme damga vuran “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde Aslı rolüyle seyirci karşısına çıktı. 2008 yılında “Bizim Evin Halleri” dizisinde Neva karakterine hayat veren Koltuk, Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Adanalı” dizisinde rol aldı. Bu dizide Maria rolüne hayat vermiş olan oyuncu 2007 yılında “Kod Adı Kaos” dizisinde rüya rolüne hayat verdi.

Güzel oyuncu Zeynep Koltuk’un eşi Onur Tekin de oyuncu. Eşi de son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Litre Gözyaşı” dizisinde Cihan’ın babasına hayat verdi. İkili 2013 yılında evlendi. 38 yaşında olan Koltuk, sunuculuk deneyimine de sahiptir. Sunuculuk, spikerlik, diksiyon konusunda eğitim alan Koltuk, “Bir Başka Ankara” adlı programda sunuculuk yaptı. Koyu Beşiktaşlı olan oyuncu bale, resim, modern danslar konusunda profesyoneldir.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Yaralı Kuşlar Dizisi Levent Kim? Levent Karakterinin Gerçek İsmi Ve Daha Önce Oynadığı Diziler

Zeynep Koltuk Oynadığı Diziler

  • Kod Adı Kaos
  • Bizim Evin Halleri (neva)
  • Adanalı (Maria)
  • Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Aslı)
  • Eza (Rukiye)Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (1 Yorum)


  1. Bu diziyi cok seviyorum ama malisef shule diyen birini dizide istemiyorum cunki yildizmiz dunya guzeli bir kiz