Oyuncu Kadrosu

Kuzey Yıldızı Tülin Kim? Şule’nin Arkadaşı

.Kuzey yıldızı Tülin kim sorusu dizinin hayranları tarafından merak konusu oldu. Şule’nin arkadaşı Tülin bakalım boşanma konusunda Şule’nin sırlarını söyleyecek mi? Kuzey ve Yıldız aşkı nikah masasına taşınabilecek mi? İşte detaylar!

Cumartesi günleri Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuzey yıldızı İlk Aşk dizisine Şule’nin arkadaşı Tülin karakteri dahil oluyor. Kuzey, Yıldız ile evlenmek istese de önünde en büyük engel olan boşanma davası problemi bir türlü çözülmemiştir.burcu binici resmi

Kuzey, Şule’nin kendisini aldattığını kanıtlamak zorundadır. Bunu kanıtlamak için kızları ona Tülin’i hatırlatır. Tülin, Şule’nin en yakın arkadaşıdır. tüm sırlarını ona anlatmıştır. Yıllar önce Kuzey’e aşık olan Tülin, tüm sırları bilse de Kuzey’e aşkını itiraf etmemiştir.

Kuzey’in daveti üzerine yanlarına gelen tülin, Şule ve Kuzey’in boşanmasını bakalım sağlayabilecek mi? izleyip hep beraber göreceğiz.

Kuzey Yıldızı Tülin Gerçek Adı Yaşı

Burcu Binici Kuzey Yıldızı dizisinde Tülin karakterine hayat verecektir. Güzel oyuncu kimdi gelin hatırlayalım. 1986 senesinde Palandöken’i ile meşhur olan şehrimiz Erzurum’da dünyaya gözlerini açan Burcu Binici, 1,74 boyunda ve 56 kilo. Yengeç burcu olan Burcu Binici, köken olarak Rize’nin Hemşin ilçesindendir.burcu binici resmi

Babası devlet su işlerinde çalışan Binici babasının işi nedeniyle pek çok şehir görmüştür. Çocukluk yılları Aydın’da geçmiş olan oyuncu İlkokulu da Liseyi de bu şehirde bitirmiştir.

 

Müzik konusunda ilgili olan oyuncu şan dersi dışında davul çalma konusunda da eğitim almıştır. Bir süre bankacı olarak da çalışmış olan Burcu Binici, Erzurum’da bulunan Akbank Bankasında altı ay görev yapmıştır.

Bu görevinin dışında ilaç mümessili olarak da görev yapmış olan oyuncu pek çok mesleği tecrübe etmiştir. Dans konusundaki yeteneği sayesinde dansçılık da yapmış olan oyuncu Türkiye çapında oldukça meşhur olan Anadolu Ateşi adlı dans grubundaki bir eğitmen tarafından keşfedilmiş. Böylece Anadolu Ateşi adlı grubun dansçılarından biri de Burcu Binici olmuştur.

 

2007 senesinde Bir Bulut Olsam adlı dizi ile kamera karşısına çıkan oyuncu böylece dizi sektörüne de adımını atmıştır.

2011’de yönetmenlik yapmakta olan Eray Koçak ile nikah masasına oturan oyuncu 2 ay evli kaldıktan sonra boşanma kararı ile mahkemeye başvurmuş ve Eray Koçak’tan ayrılmıştır. 2010 senesinde Sensiz Yaşayamam, 2010-2012 seneleri arasında Dürüye’nin Güğümleri, 2012 senesinde Sarı Siyah da rol almıştır.

2012 senesinde yer aldığı bir diğer yapım ise Biz Babasız Büyüdük adlı yapım olmuştur. 6 Mantı adlı dizide rol alan oyuncu, 2015 senesinde Atv ekranlarında seyirci ile buluşmuş olan Aşk Zamanı adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Sema karakterine hayat vermiştir.

Söz dizisinde Komiser Ceren karakteri ile konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu bir dönem “Sen Anlat Karadeniz” dizisine katılacak dense de işin aslı çıkmamıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu