Oyuncu Kadrosu

Kuzgun Dizisi Dila Kim? Kuzgun Dila Karakterine Can Veren Oyuncunun Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler

Star TV reytinglerde ses getirecek bir proje için kolları sıvadı ve en popüler yapım firması olan Ay yapımla anlaşarak Kuzgun dizisini çok yakında ekrana getirecek. Dizideki karakter de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı ve karakterlerin isimleri de netleşmeye başladığı şu sırada dizinin oyuncu kadrosunda yer aldığını bildiğimiz oyuncunun da karakteri netleşti. Bu yazımızda Kuzgun dizisi Dila kim olduğunu ve dizide nasıl bir karakteri ortaya koyacağını anlatırken Dila Bilgin kim olduğunu anlamaya çalışacağız. Sakın ha sakın bizden ayrılmayın.

Kuzgun Dila Bilgin Kimdir? Nasıl Bir Karakteri İzleyeceğiz

Ay Yapımın yapımcılığını üstlendiği ve “Çukur”, “Çarpışma”, “Ufak tefek Cinayetler” gibi sevilen yapımların yapımcısından boşa kürek atmayacaklarını çok iyi bildiğimiz için son zamanlar da ortaya koyduğu, hemen hemen her dizi tuttu. Tabi bu oran elbete %100 olmasa da diğer yapım firmalarına göre en iyi performansı gösteren diziler ortaya koyma başarısı gösterdiği için şimdiden Kuzgun dizisi dikkatleri çekmeyi başardı bile. 

Yazımızın ana konusu olan Kuzgun Dila kim olduğunu açıklayacak olursak; Baş rolde yer alan Kuzgun’un çocukluk arkadaşıdır. Aynı zamanda Kuzgun karakterinin çocukluk aşkıdır. Dizide avukat Dila olarak izleyeceğimiz Dila Bilgin, aradan yıllar geçmesine rağmen Kuzgun ile yolları tekrar birleşecek ve uzun yıllar sorna birbirlerini gören ikilinin aşkları da eskisi gibi kaldığı yerden capcanlı olsa da ilk zamanlar bu ikili birbirlerine açılamayacaklar. Aksiyonu bol dizide aşk da bu sayede unutulmamış.

Kuzgun Avukat Dila Karakterinin Gerçek Adı

Star TV ekranlarında Kuzgun dizisinde Avukat Dile karakterine can verecek olan güzel oyuncunun gerçek adı Burcu Biricik’tir. Mayıs ayı 1989 yılında Antalya’da hayata gözlerini açmıştır. Bircik’in yıldızının parlamasını sağlayan en önemli olay, 2006 yılında Antalya ilimizde düzenlenen Güzellik yarışması olur ve bu yarışmada birinci olur. Lisans eğitimini “Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü” bitirdikten sonra oyunculuk üzerine Bornova belediyesi Şehir Tiyatrosunda eğitim almıştır. Bu eğitiminden sonra bir kaç tiyatro oyununda kendisini göstermeyi başarmıştır. Burcu Biricik Resmi2006 yılında ilk ekran karşısına “Maçolar” dizisindeki rolü ile olur. Ancak hayatında çok önemli iki dizi ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline geldi .Bunlardan ilki “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Cariye” rolü ve 2013 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde “Seda” karakteri. Her iki karakteri de başarı ile canlandırmış olan güzel oyuncu son olarak “8. Gün” dizisinde Bahar karakterini canlandırmıştır.

Yine Burcu Biricik denilince ilk akla gelen dizilerden biri “Hayat Şarkısı” dizisinden bahsetmeden geçmeyelim. 2016 yılında  başlayan ve 2 sezon devam eden “Hayat Şarkısı” adlı dizide “Hülya Çamoğlu Cevher” karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında Emre Yetkin ile evlenmiştir. 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu