Oyuncu Kadrosu

Kuzgun Kim? Dizinin Başrol Oyuncusu Olarak Kuzgun Karakterini Canlandıracak Oyuncunun Gerçek Adı

Star TV de çok yakında başlayacak olan dizi hakkında bilgilerde gelmeye başladı ve başrol oyuncusu elli olmasına rağmen oynayacağı karakter belli değildi. Bu yazımızda Kuzgun başrol oyuncusu olarak izleyeceğimiz ve “Kuzgun” karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı ve hakkında merak edilen her soruya cevap vermeye çalışacağız. Sakın Bizden ayrılmayın.

Kuzgun Dizisi Başrol Oyuncusu Kuzgun Kim?

Son zamanlara damgasını vurmuş ve vurmaya devam eden yapımları piyasaya süren “Çukur”, “Çarpışma”, “Ufak tefek Cinayetler” gibi sevilen yapımların yapımcısı olan Ay Yapımın yapımcılığını üstlendiği, Kuzgun dizisinde öncelikle intikam ve aşkın işleneceği dizi çok yakında Star TV ekranlarına gelecek. Bu arada [mavibuton]Kuzgun Dizisi oyuncuları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Bir dizinin yapımcısı ve yapımından çok dizinin hikayesi ve bizlere ne anlatacak olması ve hikayeye bizi dahil ederek içine alabilmesi oldukça önemli. Nice tutmaz dedikleri düşük bütçeli yapımların tuttuğunu görürken, nice yüksek bütçeli dizilerin 5 bölüm sonrasını bile göremediklerini düşünürsek dizini ilk başta vereceği anlam ve hikaye oldukça önemli.

Durum böyle olduğunda dolayı dizinin hikayesini bizzat baş rol oyuncusu üzerinde döneceği için başrol olarak oynayacak oyuncunun performansı da oldukça önemli. Dizinin tutmasında en büyük etkenlerden biri olan Kuzgun dizisinin baş rol oyuncusu ve gerçek adını yazının devamında bulabilirsiniz.

Emmy Ödüllerine aday gösterilen ve “Kara Sevda” dizisinin senaristleri Kuzgun dizisinin senaryosunu kaleme aldığı, güçlü senaryosuyla da şimdiden seyircinin merak konusu olduğunu en baştan belirtmem gerek. Sözlerimi Daha Faza uzatmadan Kuzgun kim olduğunu açıklayalım.

Kuzgun Kimdir?

Dizini baş rol oyuncusu olarak Kuzgun karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı Barış Arduç’dur. Ekim 1987, İsviçre doğumlu olan Arduç, Ayla Algan tarafından keşfedilmiştir. Ayla Algan’dan oyunculuk üzerine aldığı dersler ile kendini yetiştiren oyuncu, ilk olarak Pis Yedili adlı dizide rol aldı.kuzgun dizisi Kuzgun karakteri (barış arduç) resmi Bu dizinin ardından “Benim İçin Üzülme” dizisinde rol alan oyuncu hemen ardından “Bugünün Saraylısı” dizisinde rol aldı. Bu dizide Selim karakterine hayat veren oyuncu, “Kiralık Aşk” dizisi ile geniş kitlelerce tanındı. Baş rolü paylaştığı oyuncu arkadaşı Elçin Sangu ile bu dizinin ardından “Mutluluk Zamanı” adlı yapımla da sevenlerini mutlu etmeyi başardı.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu