Dizi Haberi

La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman yayınlanacak? Ne zaman başlayacak? La Casa papel 5 sezon da neler olacak?  Soruları son zamanlarda oldukça merak edilen konuların arasın da yer alıyor.

Bildiğiniz üzere 4. sezon İspanya Merkez bankasını soymaya giren Profesör ve ekibini hiç beklemediği bir olayla son buldu.La Casa de Papel 5 sezon ne zaman yayınlanacak (görseli)

Alicia, Rio’ya yaptığı işkence suçundan tutuklanma emri çıkmasına rağmen, adım adım Profesörün izini sürmeyi başardı. Sonunda Profesörün yakalandığı yeri bulması ile 4. sezon son buldu.

La Casa de Papel de 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

İspanya da TV de yayınlandığı dönem de çok fazla ilgi çekmeyen ancak amerikan şirketi Netfilix’in satın almasından sonra adeta patlama yaşayan La Casa de Papel de 5. Sezon Ne Zaman yayına gireceği hayranları tarafından dünyanın dört bir tarafında merak edilse de yapım şirketinin değişmesi ve hikayeye en uygun çekimlerin yapılabilmesi için 2020 yaz ayında çıkmayacağı kesinleşti.

Pandemi sürecinin en çok vurduğu yerden birisi olan İspanya da çekimleri yapılan La Casa de Papel yeni sezon yayına verilmesi Ağustos sonu Eylül başı olarak planlandığı söylense de korona virüs nedeni ile 2020 yılında yeni sezonun çıkması oldukça zor gözüküyor.

La Casa de Papel de 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak görseli

Korona Virüsün tüm dünyayı vurması yanı sıra ikinci atağın da Eylül başında yapacağı konusunda Dünya Sağlık Örgütünün öngörüsü nedeni ile dizinin çekimleri 2021 yılına sarkması gündem de. Bu nedenle yeni sezon Ocak 2021 yılında La Casa de Papel 5 sezon yayınlanacak. Bu zaman dilimi dizinin fanları için oldukça uzun bir süre.

Yapım şirketi Astermedya virüsün yayılımının azaldığı yaz aylarında çekimlere başlamayı istediği son zamanda İspanya da gündemi oldukça meşgul ediyor. Alınan bilgiye göre 5. sezon senaryosu yazımı tamamlandığı ve Ağustos ayında yeni sezon provalarına başlamayı planlandığı konuşuluyor.

İspanya da da virüsün yayılım hızına göre Ekim 2020 ‘ya kadar çekimleri süreceği için bu süreçte sokağa çıkma yasakları çekimlerini aksatacak. Dolayısı ile 2021 yılında 5. sezon çıkacak. Ay olarak Ocak ayı planlandığını ve 1 Ocak da yayına girmesi gündemde olduğunu söyleyebiliriz.

Kısaca La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman çıkacak diye merak edenler için 2020 yılında beklememesi gerekiyor. 2021 yılında internet ortamında yer alacak. 5 Sezonda neler olacak diye merak edenler için kısa bir bili vermek gerekirse, Profesör tutuklanacak. Bu defa adamları onu kurtarmak için plan yapacak.. Profesör kurtulduktan sonra İspanya merkez bankasında ki adamlarını kurtaracak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu