Dizi Haberi

La Casa de Papel Jenerik Müziği (Sözleri)

La Casa de Papel Jenerik Müziği yada dizi müziği bir çok kişi tarafında merak ediliyor. Özellikle  La Casa de Papel Jenerik Müziği  indirip zil sesi yapmak isteyenler ise çoğunlukta. Peki neden bu kadar ilgi görüyoruz. İşte cevabı

Bu yazımızda İspanyol dizisi olan La Casa Papel dizi müziğinin adını sözlerini ve söyleyenin kim olduğunu açıkladıktan sonra neden bu kadar ilgi gördüğünü açıklayacağız.

La Casa de Papel Jenerik Müziği - görseli

Şu sıralar da 4. sezonun Netfilix de yayında olan dizinin ilk bölümünden son bölümüne kadar her bölümün başında çalması nedeni ile dikkatler bir anda dizinin başında çalan müziğin adını ve sözlerine yoğunlaştı.

=> Bu arada La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak öğrenmek için tıklayınız.

La Casa de Papel Jenerik Müziği Sözleri

Şarkıyı seslendiren Cecilia Krull seslendirmektedir. La Casa de papel çalan şarkı ismi ise  “My Life İs goin on” Türkçe açıklaması ise Hayat devam ediyor şekilde tercüme edilebilir. Şimdi sözlerinin Türkçe anlamlarını vereceğiz.

La Casa de Papel dizi Müziği - görseli

Eğer Seninle kalarak 
Yanlış yolu seçiyorsam
Umurum da bile olmaz
Eğer Şimdi Kaybedip
Sonra kazanıyorsam
Tek arzum bu

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Hiç Umurumda değil
Kayboldum
Hiç Umurumda değil 
Vaktimi kaybettim
Hayat devam ediyor

Bu şarkının neden meşhur olduğuna gelince. Dizinin her bölümünün giriş kısmında yayınlanmasının yanı sıra oldukça duygusal tonda söylenmesi, kısa süre içinde La Casa De papel çalan şarkı ne diye merak edildi. İşte merak edilen o şarkının tamamı hemen alt kısımda ki video da bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu