Dizi Haberi

La Casa De Papel Profesör Yakalanacak Mı? (5. Sezon)

La Casa De Papel Profesör Yakalanacak Mı? diye 5. sezonu oldukça merak ediyorlar. Zira 4. sezon sonunda Alicia Profesörün yakalandığı yeri bulmuştu. Peki profesör yakalanacak mı? Alicia Profesörü öldürecek mi? İşte La Casa De Papel 5 sezon konusu hakkında sizleri bilgilendirmek üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Bildiğiniz üzere 4. sezon Nisan 2020 tarihinde yayına verilmesi ile tüm dünyada hayranları 4 sezonun tüm bölümlerini bir günde bitirmeye çalıştılar. Bu sezon Profesör Rio’yu kurtaracak mı diye beklerken Raquel’in yakalanmasına engel olamadı. Ancak onu da mahkemeden kaçırmayı başardığı anda Alicia çoktan profesörün yanına gelmişti.

La Casa De Papel Profesör Yakalanacak Mı ölecek mi - 5 sezonda

Peki La Casa De Papel Profesör Yakalanacak Mı yada Alicia Profesörü öldürecek mi? 5. sezonda La Casa De Papel de neler olacak tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

5 Sezonda La Casa De Papel Profesör Yakalanacak Mı

Profesör çok zeki olduğu kadar uzlaştırmacı konusunda da çok iyi olduğunu gösterdi. Alicia’nın tek istediği itibarını geri kazanmak. Bunun içinde en iyi çözümün polislere Profesörü geri vermekten geçtiğini düşünür. Alicia tıpkı dediğimizi yapacak. Polislere Profesörü verecek ve basına açıkladığı bilgilerin tamamının asılsız olduğunu ve Profesörün gardını düşürmek için oynadıkları bir oyun olarak basına yansıtacaklar.

Profesör ilk defa tutuklanacak. Artık profesör yerine içeride olanlar bir plan yapıp hem kendilerini hem de profesörü kurtarmak isteyecek. Bunu da yapacak olanlar ise elbette Berlin’in kardeşi Palermo ile Tokyo olacak.

=> La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak öğrenmek için tıklayınız.

Palermo çeteyi içeriden çıkartabilecek zekaya sahip tek kişi. Bunun yanında profesörü de kurtaracak olan tek kişi olduğunun farkında. La Casa De Papel 5 sezon başlarına profesörün yakalandığı haberi çeteye ulaşacak. Daha önce bu konunda profesör çeteye yakalanması halinde uygulanacak talimatları Palermo devreye sokacak.

La Casa De Papel Profesör Yakalanıyor mu 5. sezonda

Tıpkı Lizbon yani Raquel gibi profesörü de kurtarmayı başaracaklar. Kısaca La Casa De Papel Profesör Yakalandı ama yeniden Parlermo sayesinde kurtulmayı başaracak. Son işleri olan İspanya merkez bankası soygununu tamamlayacaklar.

Bir çok dizi analiz uzmanları da La Casa De Papel Profesör öldü diye yorum yapsa da bunlar asla gerçeği yansıtmıyor. Alicia yeniden itibarıı kurtarmak için tek yapması gereken profesörü sağ olarak polislere teslim etmek.

Bu yazımızda La Casa De Papel Profesör Yakalanacak Mı konusunu en ince ayrıntısına kadar değerlendirdik. En mantıklı olan bilgileri sizlere ulaştırdık. Bu konuda hakkında elimize geçen bilgileri zaman içerisinde bu yazımızda ekleyeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu