Oyuncu

Lara Tonka Kimdir? Kaç Yaşında? Atiye Dizisi Aden

Atiye Dizisi Aden rolüyle ekranlara gelecek olan Lara Tonka kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde ve filmlerde oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Beren Saat ve Mehmet Günsur’un başrolü paylaştığı Netfliz dizisi 3. sezonda yer alacak olan Aden karakteri Atiye dizisinde çok önemli bir karakter olacak. Erhan ve Atiye’nin hayatlarında dönüm noktası olacak olan Aden karakterine ise bakın hangi çocuk oyuncu hayat verecek!

Lara Tonka Hayatı Dizileri Filmleri (Atiye Dizisi Aden)

Lara Tonka Atiye dizisinde Aden karakterine hayat verecek. Ajans Tuba Taçan oyuncularından olan Lara Tonka 2009 yılında dünyaya gelmiştir. Alman vatandaşıdır.lara tonka kim resmi

Annesi onun müzik ve sanata olan ilgisini fark etmiş ve daha Lara Tonka 3 yaşında iken bale okuluna başlamıştır. 8 yaşına geldiğinde İstanbul Bale Okuluna kabul edilmiştir.lara tonka kimdir resmi

Reklam filmlerinde yer alan Lara Tonka, “Güzellğin Portresi” filminde Alin karakteri için yapılan seçmelerde yeteneğiyle kendini ispatlamış ve filmde yer alma şansı elde etmiştir. İlk rol aldığı yapım olmasına rağmen gayet iyi bir oyunculuk profili çizen Lara Tonka seyirciden tam not almıştır.

“Samsung – Star Wars Paketi” , “Carte d’Or – Kat kat puding”, “Koska Tahin Pekmez – Süper İkili”, “Eti Burçak Reklamı – Dede Torun” reklam filmlerinde oynamış olan Lara Tonka Atiye dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Dizide Aden rolüyle ekranlara gelemeye hazırlanan Tonka, daha önce 2019 yılında yayınlanmış olan kadrosunda Burçin Terzioğlu ve Birkan Sokullu’nun yer aldığı “Güzelliğin Portresi” adlı sinema filminde rol almıştır. Filmde Burçin Terzioğlu’nun canlandırdığı Nisan karakterinin kızı Alin’e hayat vermiştir.

Lara Tonka Kaç Yaşında? (Atiye Dizisi Aden)

Oyuncu 11 yaşındadır.

Lara Tonka Dizileri ve Filmleri (Atiye Dizisi Aden)

  • Atiye (Aden) – 2020
  • Güzelliğin Portresi (Alin) – 2019

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu