Leke

Leke Dizisi Arda Kim? (Cem’in Kardeşi) Oyuncunun Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

16 Nisan Salı günü ekran macerası başlayacak olan Leke dizisi Arda karakteri hakkında merak edilenler burada. Leke dizisi Arda’nın gerçek adı ve bilgileri sizlerle.

Bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Leke dizisi ana karakterlerinden biri de Arda. Cem’in kardeşi olan Arda hep abisinin gölgesinde kalmış bir karakter. Bu nedenle de Cem’i içten içe beğense de bu durum nedeniyle ona tepkilidir.leke dizisi arda kim selahattin paşalı resmiOnu kıskandığını da hissettiren Arda Yenilmez, sinirli bir mizaca sahiptir. Halası tarafından yetiştirilmiş olan Arda’nın bir dediği iki edilmemiştir ama bir türlü mutlu olamamaktadır.

Özel üniversiteye giden Arda, iktisat bölümünde eğitim almakta ve bir türlü mezun olamamakta. Sürekli Cem’in başarı hikayelerini dinleyen Arda, bu durumu içerlemiş ve ona karşı da onu övenlere karşı da bir öfkesi var.

Leke Dizisi Arda’nın Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Kanal D’nin yeni dizisi Leke bu akşam heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek. 1990 doğumlu olan genç oyuncu Muğla’da dünyaya gelmiştir. Profesyonel olarak basketbol ile ilgilenen oyuncu Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi almıştır.

Darüşşafaka Spor Kulübünde basketbolcu olarak yer alan oyuncu Budapeşte’ye gidip Sanat Yönetimi üzerine eğitim almıştır. Döndüğünde de bu eğitimine ek olarak Craft Atölye’de eğitim alıp kamera karşısına geçmiştir. 

Genç oyuncu ilk kez Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kalp Atışı” dizisi ile kameralar karşısında olmuştur. Bu dizide bir doktor olan Alp karakteri ile dizinin fenomen oyuncularından biri haline gelmiştir.

Daha sonra Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanan “Bir Umut Yeter” adlı dizide yer alan oyuncu bu dizide de Leke dizisinde olduğu gibi Arda rolüne hayat vermiştir. 

Selahattin Paşalı kendisiyle yapılan bir röportajda bir doktora hayat verdiği “Kalp Atışı” dizisinin ardından tıp okumadığına şükrettiğini şaka ile dile getirdi. Aslında Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümünü yarı burslu olarak kazanmış olan Paşalı, yurtdışında yaşayan ve oldukça iyi bir işi olan abisinin önerisini dinleyip Budapeşte’ye gitmiş.

Leke dizisinde abisinin gölgesinde kalmış olan bir karakter olan Arda’ya hayat verecek olan oyuncu gerçek hayatında da çok başarılı bir abiye sahip olduğundan bir kıyaslama yapıldı mı sorusuna gülerek ailem konusunda şanslıyım asla öyle bir şey hissettirmediler diyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu