Leke

Leke Dizisi Çalan Şarkı Ve Türkülerin İsmi Sözleri Ve Videosu

16 Nisan 2019 Salı günü ilk bölümü ile Kalan D ekranlarında başlayan Leke dizisi çalan şarkıların isimleri ve videoları oldukça merak edildi. Bu sebeple bu dizide çalan her şarkıyı önceden yazabilmek için bu sayfayı oluşturduk.leke dizisi resmi

Leke çalan tükü henüz olmasa da ileride olacağını düşünüyoruz. Kısa bir değerlendirme yapmak gerekirse harika bir başlangıç yapan ve Salı günleri bir birinden pahalı bütçelerle yeniden tekrarlayan dizi nihayet Salı gününde tutunmayı başaracağını düşünüyoruz. 

Leke Dizisi Çalan Şarkılar Ve  Türküler

Tims&b yapım şirketi uzun süredir sosyal medya ver kanal da reklamını yaptırdığı dizisine niçin bu kadar güvendiğini bu gün izleyenler anlamış oldu desem her  halde yeterli olur. Her bölümde harika şarkıların çalacağını şimdiden bizlere hissettiren Kalan D’nin yeni dizisi olan Leke Çalan Türküleri sizlere bölüm bölüm başlık açıp vereceğiz. 

23 Nisan Leke 2. Bölümde Çalan Sezen Aksu’nun Şarkısı

Yasemin ile Cem arasındaki sular erimeye başlarken karakolda gördüğü Yasemin’e aşık olan Birkan, ablası Serpil’e bir daha bu kızı işe gönderme diyerek duygusal bir bağ ile bağlandığını bir nevi ablası Serpil’e itiraf etti.23 Nisan Leke Çalan Şarkının Sahnesi

Cem de iş arkadaşı Mehmet’in yaptığı terbiyesizliğe karşı, şirketin itibarının zedelenmemesi için Yasemin’e karşı önce terbiyesizlik yapıp para teklif etmiş, sonrasın da ne kadar büyük hata yaptığını anlayıp Yasemin’e karşı bir kez daha özer dilemek için gittiğinde Yasemin’in kardeşi Murat ile tanışacak.

Tam da bu sırada Leke dizisi 23 Nisan Salı günü arka plan da Sezen Aksu’nun “Küçüğüm” isimli şarkısı çalacak. Bu şarkıyı Dinlemek isteyenler için hemen alt kısımda video olarak ekliyorum.   

16 Nisan Leke 1. Bölüm Çalan Rap Şarkı

Yasemin iyi niyet için ev arkadaşına yardım etmek için gittiği yerde birden kötü kadın olarak muamele gördü. Hatta bu muameleye polis dahi alet oldu. Namusu içi yaşayan harama el uzatmayan yükseklerde gözü olmayan Yasemin, şimdi ucuz bir kadın olarak karakolda muamele görmekle kalmadı.Leke dizisi çalan şarkı ve türkü kapak resmi

Cem de karakola geldiğinde Yasemin’in satılık bir kadın olarak işlem gördüğünü göründe, zamanında annesi gibi her kadının bir fiyatı mı var diye düşünmeye başlayacak ve kadınlara karşı güvenin kaybedecek. Tam da  bu olayların olduğu sırada arka planda harika rap şarkı çaldı. Bu rap şarkının önce bir kaç kelime yazıp daha sonra videosunu eklemek istiyorum.

Leke dizisi 1. Bölümde Çalan Rap Şarkının Sözleri

“ey gökyüzü
aydınlık mısın benim kadar
ve karanlık
hasret yakarmış
kavuşmak varmış
güneşten sıcak
sudan cıpak
sanırım hiç bir şey yok aramızda”

diye devam eden Rap şarkıyı Mercan Dede seslendiriyor. Şarkının İsmi ise “Captive” dir. Şimdi bu rap şarkıyı dinlemek isteyenler için hemen alt kısımda video ekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=v5DrV2oocwE

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu