Leke

Leke Dizisi Cem Kim? Söz Dizisinin Fenomen Oyuncusu Leke’de Başrolde!

Kanal D ekranlarında bir yeni dizi daha başlıyor. Söz dizisinde Fethi karakterine hayat veren oyuncu Leke dizisinde başrolde yer alacak. İşte sizler için Leke Cem kimdir sorusunun yanıtı.

Tims&B Yapım imzalı 16 Nisan Salı günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Leke dizisi baş karakterlerinden biri Cem karakteri. Cem yıllar evvel annesi Belkıs ile ilgili bir olaya tanık olmuş, bu olayın akabinde de anne ve babası ayrılmıştır.leke dizisi başrol resmi Yaşanan bu acı olay sonrasında Cem bir daha hiçbir kadına güvenememiştir. Bu güven eksikliği ile karşısına çıkan her kadını yanlış yargılamaya başlayan Cem, şirketin düzenlediği organizasyonda Serpil’in yanında çalışan Yasemin ile karşılaşır.

Tabi onu tanımadığından her zaman ki gibi yanlış bir yargıya kapılır. Ancak Yasemin ona hiç de öyle bir tepki vermez. Yasemin ve Cem’in aşkı dizinin fenomen aşkı olmaya hazır.

Leke Dizisi Cem’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Leke dizisi genç kadrosuyla dikkatleri çekmekte. Leke dizisinde Cem karakterine hayat veren oyuncu Burak Sevinç. Aslında Burak Sevinç müzisyen iken oyunculuk ile tanıştığını samimi bir dille ifade ediyor.leke dizisi cem kim burak sevinç resmiKültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1985 doğumludur. Babası ud çalma konusunda usta olan oyuncunun müzik hayatının bir parçası olmuştur. Bu nedenle üniversite eğitimini alırken de bu yönde karar veren Sevinç, müzik eğitimi almıştır. Akrep burcu olan oyuncu kanun çalma konusunda ustadır.

Peki Burak Sevinç’in hayatında ne oldu da oyunculuğa geçiş yaptı derseniz oyuncunun sevgilisi bu sektörde olunca oyuncu da bu alana ilgi duymaya başlamış.

“Babam İçin” adlı dizi ile sektöre giriş yapan oyuncu yer aldığı bu ilk yapımda mahallenin genç delikanlısı rolüyle seyirciden beğeni alınca bir anda fenomen olmuştur. Son olarak yine aynı yapım şirketinin sevilen bir diğer dizisi olan “Söz” dizisinde Fethi rolüyle seyircinin gönlüne taht kurmuştur.

Oyuncu ayrıca “Altınsoylar”, “Evli ve Öfkeli”, “Ben Onu Çok Sevdim”, “Kurtlar Vadisi Pusu”, “Yol Ayrımı”, “Merhaba Hayat”, “Mahalle”, “Dönerse Senindir” adlı yapımlarda rol almıştır.

Burak Sevinç Leke Dizisi Cem Karakteri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu