Leke

Leke Dizisi Ekber Kim? Cem’in Akıl Hocası Ekber’in Gerçek Adı Bilgileri

Kanal D ekranlarının bu yıla damgasını vuran kaliteli yapımlarından biri olan Leke dizisi Ekber karakteri oldukça dikkat çekici bir karakter. Peki Ekber kim, Ekber’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı? Merak edilen detayları yazımızda sizlerle paylaştık.

Başrollerinde Burak Sevinç ve Melis Sezen’in rol aldığı Leke dizisinde Cem’in başı sıkıştığında, dertleşmek ve fikir almak istediğinde ilk yanına geldiği kişi Ekberdir. Ekber’in fikirlerini önemseyen Cem, yeri geldiğinde de kendisinin dahi yüzleşmekte zorlandığı gerçekleri Ekber’den duyar. Ekber doğru bildiğini dile getirir. Cem’e de Yasemin’e aslında farkında olmadan aşık olduğunu söyler. Annesinden dolayı kadınlara güvenmekte zorlanan Cem ise Ekber’in bu sözlerini derin derin düşünür ve içinden ona hak verir. 

Leke Dizisi Ekber’in Gerçek Adı Ve Bilgileri Sizlerle!

Leke dizisinde Cem’in akıl hocası Ekber karakterine hayat veren oyuncu Nail Kırmızıgül. Gaziantep doğumlu olan oyuncu 1965 yılında dünyaya gelmiştir. Son rol aldığı sinema filmi “Eski Köye Yeni Adet” adlı film; son rol aldığı dizi ise “Evlat Kokusu” adlı dizidir. Kanal D ekranlarında 2017 yılında yayınlanmış olan dizide dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Özcan karakterine hayat vermiş olan oyuncu yeniden Kanal D ekranlarında. Bu defa Leke dizisinde Ekber karakterine hayat veriyor.leke ekber kim nail kırmızıgül resmiNail Kırmızıgül denilince akla gelmesi gereken en önemli dizilerden biri de Show Tv’de yayınlanmış olan “Yılanların Öcü” adlı dizidir. Bu dizide iki sezon rol alan oyuncu dizinin kötü karakteri olan Kamuran karakterine hayat vermiştir. İki sezon rol aldığı bir diğer yapım ise “Böyle Bitmesin” adlı dizidir. Bu dizide de Fahri rolünü canlandırmıştır.nail kırmızıgül resmiGenelde kötü karakterlere hayat vermiş olan oyuncu iyi karakterleri canlandırmada da bir o kadar başarılı. Leke dizisi de buna bir örnek. Başarılı oyuncunun ilk rol aldığı dizi ise “Yılan Hikayesi” dizisidir. Memoli karakterini belki de hatırlamayanımız yoktur. Bu dizide Komiser Cem rolüne hayat vermiş olan oyuncu bu dizinin ardından oldukça fazla filmde rol almıştır. “Arka Sokaklar” dizisinin Cevher’i desem yine pek çok kişi de hatırlar diye bekliyorum zira oyuncu dizide altı sezon yer aldı. 

Oyunculuk dışında yazar da olan Kırmızıgül 20004 yılında “Şırrak” adlı bir de kitap yazmıştır. 173 cm boyunda 76 kg ağırlığında olan oyuncu başak burcudur. 

Nail Kırmızıgül Leke Dizisi Ekber Rolünde!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu