Leke

Leke Dizisi Şirin Kim? Yasemin’in Arkadaşı Karakterine Hayat Veren Oyuncu

Ekranların yeni dizilerinden biri olan Leke ilk bölümü ile saat 20:00’da 16 Nisan Salı günü başlıyor. Leke dizisi Şirin karakteri dizide Yasemin’in arkadaşı olarak bizlerin karşısına çıkacak. Peki Leke dizisi Şirin’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli? Tüm bu soruların yanıtları yazımızda siz değerli takipçilerimizle.

Tims&B Yapım imzalı Leke dizisi ilk bölümünde bizleri heyecan dolu dakikalar bekliyor. Yasemin ve Cem’in hikayesini konu alan dizide yetiştirme yurdunda büyüyen Yasemin bir taraftan eğitimine devam ederken diğer taraftan da Serpil Hanımın şirketinde çalışacak.

Yasemin işitme engelli olan babaları farklı olan kardeşini yetimhaneden alıp kendi annelik yapmak ister. Velayet için ise çalışması gereken Yasemin’i şirketin organizasyon gecesinde yaşananlar sonrasında zor anlar bekler. Kardeşinin duyabileceği umudu ile ameliyat masrafını karşılamak için çabalayan Yasemin bu olay sonrasında yüreğinde yara alsa da beklemediği aşk bu olayın hemen ardından gelir.leke dizisi şirin kim tuğçe açıkgöz resmi 2 Yasemin’in tek dert ortağı olan Şirin ise Yasemin’in yetimhaneden arkadaşıdır. Yasemin’le arası iyi olan Şirin, onun kadar akıllı davranamıyor. Özünde iyi biri olan Şirin bazen bilmeden yaptığı hatalar ile de üzülen biri olarak bizlerin karşısında olacak. Yasemin gibi o da Serpil hanımın şirketin de çalışıyor. Ancak Yasemin kadar iyi bir rütbede değil de stant mankenliği yapmaktadır. 

Leke Dizisi Şirin’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Yasemin’in yetimhaneden arkadaşı olan Şirin’in gerçek adı Tuğçe Açıkgöz. 1993 doğumlu olan güzel oyuncunun doğum yeri ise Ankara. Kadri Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2005 yılında sektöre adım atan genç oyuncu “Alaturka” adlı yapımda yer aldıktan sonra yer aldığı televizyon filmi “Babam Geri Döndü” de Yeşim karakteri ile adını duyurmuştur.leke dizisi şirin kim tuğçe açıkgöz resmi 2007 yılında ise bir şehit eşine hayat verdiği “Vatan Sağolsun” adlı dizide hem rol almış hem de genel koordinatör olarak yer almıştır. 2011 yılında “Ağlama Ne Olur” adlı filmde rol almıştır.

“Alev” adlı filmin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Yaz’ın Öyküsü” adlı dizide Ekim karakterine hayat vermiştir. Son olarak 2016 yılında “Baba Mirası” adlı yapımda rol alan oyuncu Leke dizisi ile adını bir kez daha duyuracak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu