Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Arzu Boğuşkan Kimdir

Lezzet düşkünleri Arzu Boğuşkan bu hafta yarışmaya eltisi Cemile ile birlikte katıldı. İşte Lezzet düşkünleri Arzu Boğuşkan hakkında merak edilen tüm bilgileri burada!

15 Haziran Pazartesi günü yarışmaya yeni katılan Arzu söylemleri ile daha ilk dakikadan dikkatleri üzerine çekmeye başardı. Lezzet düşkünleri Cemile Boğuşakan (eltisi) ile birlikte katılan Arzu, eltisine nazaran daha girişken ve bir o kadar konuşkan olan aslen Niğde Borlu olan Arzu’nun kendi butik dükkanı var

Yemek yapmayı ve farklı lezzetleri evinde denemeyi çok seven ve sosyal medya hesabında farklı yemekleri takipçileri ile paylaşan Arzu 41 yaşındadır. Niğde bor ilinde ikamet ettiğini söyleyen Arzu Çarşamba günü yani 17 Haziran Çarşamba günü ilk defa program da yemek yapacaklar.

Lezzet Düşkünleri Arzu Boğuşkan

Bu yarışmada farklı lezzetleri denemek ve tattırmak için geldiğini ve hafta finalin de 10.000 TL’ye talip olduğunu açıklayan Arzu takımda şef yardımcısı olarka görev yapacak. İşte 15 Haziran Pazartesi günü yarışmaya Cemile ile birlikte katılan lezzet düşkünleri yeni yarışmacı Arzu Boğuşkan hakkında meram edilen bilgilerin tamamı sizlerle.

Lezzet Düşkünleri Arzu

Lezzet Düşkünleri Arzu - (Arzu Boğuşkan)

  • Niğde Borlu
  • Cemile’nin eltisi olur
  • Küçük bir butiği var
  • Niğde ilinde ikamet ediyor
  • Yarışmaya Niğde’den katıldı
  • 41 yaşında
  • 1979 yılında Niğde ilinde doğdu
  • Yarışmaya Eltisi Cemile ile katıldı

Arzu Boğuşkan aslen Niğdeli ve Niğde Bor ilçesinde ikamet etmektedir. Yarışmaya Niğde’den katılan Arzu’nun kendisine ait ufak butiği olduğunu açıkladı. Rakiplerine kıyasla herhangi aşçılık geçmişi olmadığını ama evde birbirinden farklı yemekleri denediğini dile getirdi.

Arzu Boğuşkan Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı

Bu hafta Çarşamba günü ilk defa yemek yapacak olan Arzu ve Cemile takımının nasıl performans göstereceği ise şimdiden merak konusu oldu. Şimdi Lezzet düşkünler Arzu yarışmaya nasıl katıldığını gösteren video hemen alt kısımda eklenmiştir.

Lezzet Düşkünleri Arzu’nun Geldiği Bölüm

15 Haziran Pazartesi günü ekran gelen yeni bölümde Eltisi Cemile ile birlikte geçtiğimiz hafta elenen Hande ve Ali’nin yerine yarışmaya katılan Lezzet düşkünleri Arzu Boğuşkan’ın geldiği bölüm videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu