Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Berna Kimdir? [1 Haziran 2020]

Gizem Özcan Lezzet Düşkünleri Yarışmacısının Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Berna ablası ile birlikle geçen hafta elene ikilinin yerine programa dahil oldu. Berna ve Tuğba gelir gelmez ortalığı adeta dağıttı. Bu haberimiz de 1 Haziran Pazartesi Lezzet Düşkünleri Berna kim olduğunu ve hakkında merak edilen bilgileri vereceğiz. Ablası Tuğba hakkında meraka edilen bilgileri ise bir sonraki yazımızda sizleri bekliyor olacak.

Bildiğiniz üzere 25 Mayıs 2020 tarihinde yemek programı adı altında başlayan ama Kısmetse Olur havasında geçen yarışma programında her bir yarışmacı belirlediği günde yarışıp, diğer yarışmacılar tarafında ve sunucu tarafında oylar alıyor. Yine en son sözü ile sms sonuçları söylüyor.

Lezzet Düşkünleri Berna - (01.06.2020)

Geçtiğimiz hafta son ikiye kalan Pınar’ın takımı ile Sibel’in takımı kalmış, ikili arasından hangisinin kalacağına hem yarışmacılar hem sunucu karar vermişti. Geçtiğimiz hafta halk oylaması olmadığı için bir tarafı eksik kalsa da giden isim Sibel ile Emre çifti oldu.

Bu hafta Sibel ile Emre’nin yerine iki kardeşi Tuğba ile Berna dahil oldu. Küçük kardeş olan ve ablasına göre oldukça girişken tavırları ile geldiği andan itibaren ortalığı karıştıran Lezzet düşkünleri yeni gelen Berna kim olduğunu bu yazımızda sizler için hazırladık.

Lezzet Düşkünleri Berna Kim

Berna Lezzet Düşkünleri - 1 Haziran Pazartesi

  • Kendi iş yeri var
  • İstanbul da çalışıyor
  • Abla kardeş Dükkan işletiyor
  • 14 yaşından beri hizmet sektöründe
  • İtalya da eğitim aldı
  • Konuşkan bir yapısı var
  • Farklı yemekleri deniyor
  • Hızlı ve Pratik yemekler de kendisini geliştiriyor

1 Haziran pazartesi günü yarışmaya ablası Tuğba ile birlikte katılan Berna, gelir gelmez ortalığı tozu dumana kattı. Berna’nın tavırlarını gören Taylan ise aynen şu ifadeleri kullandı.

Yağmur’dan kaçarken doluya tutulacağız gibi geliyor! Taylan

Aslın Taylan’ın bu çıkışının ana sebebi Cuma günü yarışan Gizem ve Selen’den kaçarken onlardan daha beteri mi geldi diye düşüncesini dile getirdi.

Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacı Berna

Lezzet düşkünleri 1 Haziran yeni gelen yarışmacı Berna ablası ile birlikte bebek de kafe işlettiklerini ama pandemi sürecinde işlerin durduğunu dile getirdi. Ablasına nazaran Berna daha girişken olması gözlerden kaçmadı.

Berna kendisini anlatırken 14 yaşından beri restoran ve kafe de çalıştığını şimdi kendi iş yerini ablası ile birlikte açtığını, İstanbul bebek de bir kafeleri olduğunu dile getirdi.

Lezzet Düşkünleri Berna’nın Resimleri

İstanbul da ikamet eden ve ablası ile birlikte 1 Haziran 2020 Pazartesi günü katılan Berna’nın ilk gün kameralara takılan bir kaç resmini görmek isteyenler için hemen alt kısımda bulabilirler.

Berna’ın Puanları

Lezzet düşkünleri Berna le Tuğba’nın ilk geldiği günden son güne kadar yarışmada aldıkları puanları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

  1. Hafta (29 Mayıs Puanları): Henüz Verilmedi
  2.  Hafta (5 Haziran) Puanları: Henüz Verilmedi

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Berna’nın Geldiği Bölüm

Yarışmacıların geldikleri zamanı arşivlemek adına abla kardeş (Berna & Tuğba) geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu