Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Bitti mi? Neden Yok?

Lezzet Düşkünleri Bitti mi? Yeni bölüm neden yayınlanmıyor diye merak edenler için Lezzet düşkünleri final mi yaptı konusu ele alacağız.

Lezzet düşkünleri yarışması 25 Mayıs 2020 tarihinde TV 8 ekranlarında başlamıştı. Ancak yemeklerden çok yarışmacıların kendi arasında konuşmalarının ekrana daha çok verilmesi izleyici tarafında sevilmedi.

Her ne kadar lezzet düşkünleri program sunucusu Gabrilele Sponza dünyaca ünlü bir şef olsa da programın ilginç formatı nedeniyle yarışmada yemeklerden çok takımlar arası rekabet ve anlamsız yapılan oylamalar insanlar tarafında hoş karşılanmadı.

Daha önce bu konuda yapımı yazdığımız konularda eleştirip düzelmesi konusunda eleştiriler yazılarda bulunsak da bugün geldiğimiz nokta Lezzet düşkünleri bitti mi? Yeni bölüm olacak mı? Yeni sezonda yeniden başlayacak mı soruları sormaya başladık.

Lezzet Düşkünleri Bitti mi Resmi

27 Haziran Cumartesi günü ekrana gelen 30. bölümünden sonra TV 8 programın fişini çekti. Programın formatı izleyici tarafında sevilmediği için reytinglerde aldığı kötü gidişatı durdurmak adına Lezzet düşkünleri final yaparak aramızdan ayrıldı.

Bu arada Lezzet Düşkünleri yarışmacıları en baştan itibaren kimlerin yarıştığını görebilmek için tıklayınız.

Lezzet Düşkünleri Bitti mi? Peki Ama Neden?

  1. Yemeklerden çok yarışmacılarını tartışmaları ekrana gelmesi
  2. Yemeklerin ön planda olmaması
  3. Programda oylama faslı çok abartılması
  4. Program formatı Kısmetse Olur’u andırması
  5. Kısmetse Olur Evinde çekim yapılması
  6. Kısmetse Olur programında yarışan Boğaçhan Tuzcu’nun ilk bölümde yarışmacı olması

lezzet düşkünleri bitti mi peki neden görseli

Nedenleri programa katkı sağlamadı. Bilakis olumsuz yönleri oldu. Bu nedenlerden olayı Program reytinglerde düşük oranlar aldı. Ancak en büyük bitme nedeni kesinlik programın formatının yanlış olması.

Lezzet Düşkünleri Yeniden Başlar mı?

Lezzet Düşkünleri bitti mi diyenler acaba yeniden başlar mı? 2020-2021 sezonunda programın yeni bölümleri gelir mi? diye soranlar için programın final yapmasına iten sebepleri araştırdığımızda en büyük problemin zaten programın formatında olduğunu, dolayısı ile yeniden başlaması mümkün gözükmüyor.

Lezzet Düşkünleri bitti mi? Yeniden başlar mı konuları ele aldık. Aradığınız soruların cevaplarını bu yazımızda bulamayanlar için yazının sonunda ki yorum kısmında bizlere sorabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu