Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Boğaçhan Tuzcu Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu programın ilk bölümünde yarışan yarışmacıdır. TV 8 ekranlarında 25 Mayıs Pazartesi günü başlayan Lezzet düşkünleri programında beş takım ve toplam 10 kişiden oluşan yarışmacılardan ilki olan Boğaçhan Tuzcu hakkında merak edilen bilgileri, haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu

Boğaçhan Tuzcu; Lezzet düşkünleri isimli yarışma programında takım arkadaşı Taylan Satmaz ile birlikte programa katıldılar. Bu yazımızda şef olarka baş vuran Boğaçhan Tuzcu hakkında merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.

Boğaçhan Tuzcu Kim

Boğaçhan Tuzcu - (Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı)

 • 27 yaşında
 • Aslen Rizeli
 • Doğma büyüme Ankaralı
 • 1993 yılında Ankara da dünyaya geldi
 • Dünya Mutfağına hakim
 • Özel Sektörde çalıştı
 • Ankara da yaşıyor
 • Takım arkadaşına çok güveniyor
 • Yemeklerde hijyen konusuna çok önemsiyor

25 Mayıs 2020 tarihinde TV 8 ekranlarında farklı bir konsept ile başlayan programın ilk yarışmacısı olarka karşımıza çıkan Boğaçhan Tuzcu 27 yaşında ve Rizelidir. Aslında kendisini Ankaralı olarka da tanıtan Boğaçhan, Ankara da doğup büyüdüğünü ve halen Ankara’da yaşadığını açıkladı.

Dünya Mutfağını öğrenmek için bir çok ülke gezdim! Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu (yarışmacı)

Dünya Mutfağı konusunda bir çok ülke gezdiğini ve kendisini sadece Türk mutfağında değil, farklı lezzetleri kovalamak maksadı ile tecrübe kazandığını açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Boğaçhan Tuzcu

Özel sektörde kendisini geliştiren Boğaçhan yemeklerde olmazsa sa olmazı hijyen konusunu olduğunu verdiği röportaj da dile getirdi. Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Boğaçhan Tuzcu, yemek ve mutfak konusunda lisans eğitimi almıştır.

Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu’nun Resimleri

Boğaçhan Tuzcu, takım arkadaşı ile birlikte ilk günden kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda paylaşılmıştır.

Boğaçhan Tuzcu’nun Puanları

Şef olan ve Taylan ile birlikte mücadele eden Boğaçhan Tuzcu’nun ilk haftadan itibaren aldığı puanların istatistiklerini tutmak adına 1. haftan itibaren aldıkları puanları aktarıyorum.

 1. Hafta (25 Mayıs) Puanları : 19 Puan
 2.  Hafta (1 Haziran) Puanları: 19 Puan

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Boğaçhan Tuzcu’nun Yarıştığı İlk Bölüm

25 Mayıs 2020 tarihinde birinci bölümünde takım arkadaşı Taylan Satmaz ile birlikte yarıştığı ilk bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu