Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Burhan Selvi Kimdir?

Burhan Selvi Lezzet Düşkünleri Yarışmacısının Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Burhan Selvi 28 Mayıs Perşembe günü şef yardımcısı olarak pembe takımda Gökhan ile bilikte yarışacak olan Burhan Selvi kim? Aslen nereli? Kaç yaşında? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Bu hafta TV 8 ekranlarında yemek yarışmasında çok Kısmetse olur benzeyen ve yemeklerin değil kendi aralarında ki tartışmaların ekrana daha çok verildiği program da bu hafta perşembe günü yarışacak olan Burhan Selvi hakkında merak edilen bilgilerin tamamı bu haberimiz de bulabilirsiniz.

Lezzet Düşkünleri Burhan Selvi

Bu yazımızda sadece şef yardımcısı olan Burhan Selvi hakkında bilgi vereceğiz. Takım arkadaşı ve şef olan Gökhan Sarı kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Burhan Selvi Kim

Burhan Selvi - (Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı)

  • 23 yaşında
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • Kendisi aşçı
  • Özel sektörde halen aşçılık yapıyor
  • 1997 yılında dünyaya geldi

28 Mayıs 2020 tarihinde program da ilk defa yarışacak olan Burhan Selvi, takım arkadaşı olan ve Gökhan ile birlikte artık elenmedikleri takdirde her perşembe günü yarışacak.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Burhan Selvi

İlk gün takımlar kendi aralarında çektiği kurada oldukça şanslı olan Gökhan ve Burhan ikilisi yemek ve lezzet konusu kendilerin sorulduğunu, bu hafta büyük ödül kendilerinin olacağını dile getirdi.

Bu yarışmaya farlılık katmaya geldim! Lezzet Düşkünleri Burhan Selvi (yarışmacı)

Takım arkadaşı kadar iddialı olmasa da takım da ki vazifesini eksiksiz yerine getireceğini ve rakiplerini bir bir eleyeceklerini açıklayan Burhan Selvi, şu an 23 yaşındadır. Güler yüzlü ve arkadaş canlısı gözüken Burhan özel sektörde aşçılık yapmaktadır.

Lezzet Düşkünleri Burhan Selvi’in Resimleri

28 Mayıs 2020 Perşembe günü Gökhan ile birlikte ilk defa yemek yapacak olan Burhan’ın kameralara takılan bir kaç resmi hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Burhan Selvi’nin Puanları

Pazartesi günü başlayan ve Cuma günü hem takım arkadaşlarının hem de seyircilerin oyları ile büyük ödülü alacak olan yarışma programında pembe takımda yer alan Burhan Selvi’nin hafta hafta aldıkları puan tablosu hemen alt kısımda verilmiştir.

  1. Hafta (28 Mayıs Puanları): Henüz Verilmedi
  2.  Hafta (4 Haziran) Puanları: Henüz Verilmedi

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Burhan Selvi’nin Yarıştığı İlk Bölüm

25 Mayıs tarihinde başlayan Lezzet Düşkünleri programında ilk defa 28 Mayıs Perşembe günü yemek yapacak olan Burhan ve Gökhan ikilisinin yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. (Şu an geçici fragman eklenmiştir.)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu