Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Doğa Zeles Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Doğa Zeles Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Doğa Zeles 27 Mayıs Çarşamba günü ilk defa programda yemek yapacak olan pastacı Doğa Zeles kim? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Soruların cevaplarını ile birlikte yarışma başından itibaren takım arkadaşı ile birlikte aldıkları puanları aynen aktarıyorum.

25 Mayıs 2020 tarihinde TV 8 ekranlarında ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkan program da 27 Mayıs Çarşamba günü yarışacak olan Doğa Zeles, Pınar’ın daveti üzerine yarışmaya katıldığını açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Doğa Zeles

Doğa Zeles; ana yemekleri konusunda Pınar’a güvendiğin, kendisi ise pasta ve tatlı konusunda uzmanlaştığını dile getirdi. Yarışmada pasta ve tatlıları kendisi yapacağını, kalan vakitlerinde ise Pınar’a destek olacağını açıkladı.

Bu yazımızda sadece şef yardımcısı olan Doğa Zeles hakkında bilgi vereceğiz. Takım arkadaşı ve şefi olan Pınar Türkyılmaz hakkında merak edilen bilgileri bir başka yazımızda bulabilirsiniz.

Doğa Zeles Kim

Doğa Zeles - Çarşamba yarışmacısı

 • 31 yaşında
 • 7 yıldır pastacılık alnında çalışıyor
 • Setler de yemek danışmanlığı yaptı
 • 1983 doğumlu
 • Pasta Ustası
 • Özel Sektörde Çalışıyor
 • İstanbul da yaşıyor

27 Mayıs 2020 tarihinde program da ilk defa yarışacak olan Doğa Zeles, takım arkadaşı ve aynı zamanda yeşil takımın şef yardımcısı olarka TV 8 ekranlarında karşımıza çıktı. Kendisine ve yemeklerine güvenen Doğa, pastacılık alnında uzmanlaştığını açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Doğa Zeles

7 yıldır pastacılık sektöründe çalışıyorum! Lezzet Düşkünleri Doğa Zeles (yarışmacı)

Daha önce bir çok yerde çalışan Doğa, 7 yıldır pasta konusunda uzmanlaştığını ama diğer yemekleri de çok iyi yaptığını açıkladı. Programa katılmayı kendisi istemediğini ama Pınar’ın daveti ile programa katıldığını açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Doğa Zeles’in Resimleri

27 Mayıs Çarşamba günü Pınar Türkyılmaz ile birlikte ilk defa program da yemek yapacak olan Doğa Zeles’in resimleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Doğa Zeles’in Puanları

Doğa ile Pınar ilk gün geldiklerinde yeşil takım olduklarını ve takım kaptanı ve şefi Pınar olduğunu açıkladılar. İlk gün çektikleri kura sonucunda Çarşamba günleri yarışmaları kesinleşen Doğa ve Pınar eltisinin ilk haftadan itibaren aldıkları puanların istatistikleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 1. Hafta (27 Mayıs Puanları): 17 puan
 2.  Hafta (3 Haziran) Puanları: Elendi

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Doğa Zeles’in Yarıştığı İlk Bölüm

Bu hafta yayın hayatına başlayan yarışma programında üçüncü günü yani 27 Mayıs Çarşamba günü yarışacak olan Lezzet Düşkünleri Doğa Zeles ve Pınar’ın yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Fatma Erdoğrul Bayların oturuş tazrları hoş değil daha dikkatli olsalar hoş olur. dedi ki:

  BAYLARIN OTURUŞ TARZLARI HOŞ DEĞİL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu