Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Emre Gedik Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Emre Gedik Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Emre Gedik 26 Mayıs Salı günü ekranlara merhaba diyen yarışma programında eşi ile birlikte yarışmacı olarka TV 8 ekranlarında karşımıza çıktı. İlk gün saç modeli ile dikkatleri ilk günden üzerine çekmeyi başaran Emre Gedik kim? Nerede yaşıyor? Emre Gedik kaç yaşında? soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Bu haftanın Pazartesi günü TV 8 ekranlarında yeni bir program yayın hayatına başladı. Bu programın ilk yarışmacıları 19 puan alarak zorlu mücadelenin ilk puanına sahip oldu. Emre ile Sibel ise bu yarışmanın en iddialı ikililerinde hatta çiftlerin birisi.

Emre Gedik; Lezzet düşkünleri isimli yarışma programında eşi Sibel ile birlikte programın ilk yarışmacılarından biri oldu. İlk gün çektikleri kura sonucunda artık elenmedikleri takdirde, her hafta Salı günü kendi istedikleri menülerle seyirci karşısında olacak. Tabi bu lezzete hem rakibi hem sunucu şef hem de izleyenlerin puanlar vermesi sonucu bir takım Cuma günü elenecek.

Lezzet Düşkünleri Emre Gedik

Emre Gedik ise elenmemek için değil kazanmak parolası ile yarışmaya katıldıklarına hem kendi hem de eşinin elinin lezzetine güvendiğini ve ilk büyük ödül kendilerinin olacağı konusunda iddialı konuştu.

Bu yazımızda sadece şef yardımcısı olarka pembe saç modeli ile karşımıza çıkan Emre Gedik hakkında bilgi vereceğiz. Takım arkadaşı ve aynı zaman da eşi olan Sibel Dögen Gedik  hakkında merak ettiğiniz bilgileri görmek için tıklayınız.

Emre Gedik Kim

Emre Gedik - Salı Yarışmacısı

 • 42 yaşında
 • Aslen İstanbullu
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Yarışmaya eşinin isteği ile katıldı
 • 1973 doğumlu
 • Polemiğe girmekten hoşlanmıyor
 • Eşine Güveniyor
 • Yarışmada Eşi ile birlikte yarışacak
 • Eve iş getirmekten hoşlanmıyor

25 Mayıs tarihinde başlayan yarışma programının ikinci yarışmacılarında biri olan Emre Gedik şu an 42 yaşında. Pembe saç modeli ile yarışmaya iz bırakacak isimlerden biri olmaya geldiğini ve girdiği polemikle değil, yaptığı yemeklerle gündem olmak istediğini açıkladı.

Rakipleri ile diyalog konusunda temkinli olan Emre Gedik şu sözleri söyledi.

Yarışma boyunca polemiğe girmeyeceği ve yarışmayı kazanacağım! Lezzet Düşkünleri Emre Gedik (yarışmacı)

Sözleri ile Emre rakiplerine laf yetiştireceği enerjisini, yemeklerine yapmaya harcayacağını rakiplerin asla tepkisini çekmeyecek bir strateji izleyerek rakiplerinde tepki oy almamak için çaba göstereceğini, verdiği röportajdan çıkartabiliyoruz.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Emre Gedik - (Pembe Saçlı adam)

Takım arkadaşı aynı zaman da eşi Sibel ile birlikte tam uyumlu çalışacağını söylese de ilk gün sunucu şefin “Marna suyuna yağ atılmalı mı?” sorusunda ayrışma gözlenmesi, hem izleyenlerin hem de sunucu şefin dikkatini çekti.

Emre Gedik şu an 42 yaşında ve İstanbul da ikamet etmektedir. Aslen İstanbullu olan Emre, eve iş getirmekten asla hoşlanmadığı için işini bitirene kadar iş yerinde kaldığını ve gece geç saatlere kadar çalıştığı için evde yemekleri genel de işinin yaptığını açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Emre Gedik’in Resimleri

Emre Gedik, takım arkadaşı ve yanı zamanda eşi olan Sibel Gedik ile beraber ilk gün kameralara takılan bir kaç resmi eklenmiştir.

Emre Gedik’in Puanları

Emre ve Sibel takımı daha doğrusu çift, ilk gün çektikleri kura sonucunda artık elenmedikleri takdirde her salı yarışmacısı olacak. İlk haftadan itibaren bizde bu takımın aldığı puanların istatistiklerini tutmak adına hemen alt kısımda Emre Gedik’in puanlarını paylaşıyoruz.

 1. Hafta (26 Mayıs Puanları): 9 puan aldı
 2.  Hafta (2 Haziran) Puanları: İlk hafta elendiler

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Emre Gedik’in Yarıştığı İlk Bölüm

25 Mayıs Pazartesi günü başlayan ve ikinci gün yarışmacısı olacak olan Lezzet Düşkünleri Emre Gedik’in ilk yarıştığı bölüm fragmanı, hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu