Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Gökhan Sarı Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Gökhan Sarı Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Gökhan Sarı 28 Mayıs Perşembe günü TV 8 ekranlarında yeni başlana program da ilk defa yarışacak olan şef Gökhan Sarı kim? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

25 Mayıs 2020 tarihinde farklı bir konsept ile yayın hayatın başlayan yarışma programı, bir yemek yarışmasında çok Kısmetse olur havasında geçiyor. Kısmetse olur hayranlarının ilgi ile izlemesi beklene programı da artık her perşembe günü yemek yapacak olan Şef Gökhan Sarı, kendisine ve yemeklerine çok güveniyor.

Lezzet Düşkünleri Gökhan Sarı

Bu yarışmada birinci olmak ve elinin lezzetini her hafta kanıtlamak isteyen Gökhan, Burhan Selvi ile beraber takım haline yarışacaklar. İli kendi içinde yemekleri şimdiden paylaştıklarını, Perşembe günü sunucunun vereceği süre içinde yemeklerini bitireceğini konusunda kendisine emin.

Bu yazımızda sadece şef  olan Gökhan Sarı hakkında bilgi vereceğiz. Takım arkadaşı ve şefi yardımcısı olan Burhan Selvi ile ilgili bilgileri ise bir sonraki yazımızda bulabilirsiniz.

Gökhan Sarı Kim

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Gökhan Sarı

  • 37 yaşında
  • Aslen Mersinli
  • Kendisi Aşçı
  • 1983 Mersin Doğumlu
  • Özel Sektörde aşçılık yapıyor
  • Takım giymeyi çok seviyor
  • Özel sektörde çalışıyor
  • Oldukça Hırslı bir yapısı var

28 Mayıs 2020 tarihinde program da ilk defa yarışacak olan Gökhan Sarı, ilk verdiği röportaj da oldukça iddialı sözler sarf etmesi, izleyenlerin de dikkatinden kaçmadı. Gökhan, kendisini ve iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

Ortağım Burhanla beraber kazanmaya geldik. Tek rakibimiz, kendimiz! Lezzet Düşkünleri Gökhan Sarı (yarışmacı)

İlk üç gün boyunca yemekleri yorumlaması ve verdiği puanlarla, yapılan yemekleri kolay kolay beğenmediğini gözlemlediğimiz Gökhan, uzun yıllar boyunca özel sektörde aşçılık yaptığını açıkladı. Şimdi elinin lezzetini ve ideasını kanıtlamak üzere yarışmaya geldiğini ama yarışmada rakip olarka sadece kendilerini gördüğünü açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Gökhan Sarı’in Resimleri

28 Mayıs Perşembe günü Burhan ile bilikte yarışacak olan Gökhan’ın kameralara yansıyan bir kaç resmi, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gökhan Sarı’nın Puanları

Yarışmacılar ilk gün programa geldiklerinde her hafta yarışacak olan günü kura sonucu çektiler. Burhan ve Gökhan elenmedikleri takdirde her Perşembe günü yarışacak. İlk haftadan itibaren Gökhan ve Burhan’ın aldığı puanları hemen alt kısımda verilmiştir.

  1. Hafta (28 Mayıs Puanları): Henüz Verilmedi
  2.  Hafta (4 Haziran) Puanları: Henüz Verilmedi

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Gökhan Sarı’nın Yarıştığı İlk Bölüm

Yarışmacıların ikl geldiği günlerin arşivini tutmak adına Gökhan Sarının yarışmaya katıldığı ve ilk defa yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. (Şu an geçici fragman eklenmiştir.)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu