Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Hakkında Şaşırtıcı Karar

Lezzet Düşkünleri Hakkında Şaşırtıcı Karar gündeme bomba gibi düştü. Lezzet Düşkünleri yeniden mi başlıyor haberleri kısa sürede basına yansıdı. Geçtiğimiz hafta TV 8 fişini çektiği yarışma programına adeta can suyu vermek için harekete geçti.

Bildiğiz üzere 25 Mayıs 2020 tarihinde başlayan program farklı bir konsept ile TV 8 ekranlarında başlamış, aldığı reytingler umut vaad etmediği için 27 Haziran Cumartesi günü ekrana gelen 30. bölümünden sonra TV 8 programın fişini çekmişti. Bizler de Lezzet Düşkünleri Bitti mi konusunda yaşanan olayları detaylıca yarışma programın neden bittiğini anlatmıştık.

Lezzet Düşkünleri Hakkında Şaşırtıcı Karar resmi

TV8 kanalın sahibi Acun Ilıcalı Survivor çekimlerini yapmak üzere gittiği Dominik adasında Korona virüs nedeni ile Yurt dışında gelişlerin kapatılması sonucunda adada 4 ay boyunca kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde ülkesine kızı ile birlikte dönen Acun Ilıcalı, vakit kaybetmeden biten programlar hakkında değerlendirme toplantısı yaptı.

Gabrilele Sponza ile olan sözleşmelerinin henüz bitmemesi ve programı konsept olarka seyircinin sevebileceği tarzda düzenlemeler yaparak TV 8 ekranlarında

sadece Cumartesi günü yayına getirmek için harekete geçildi. Şu an yayın akışına da eklenen programın yeni bölümü yayınlanacak.

Lezzet Düşkünleri Neden Yeniden Başladı

  1. Bazı yarışmacılarla sözleşmelerin hala devam ediyor olası
  2. Çekim yapılan mekanla sözleşme süresinin bitmemiş olması
  3. Programa bir şans daha verme kararı

Lezzet Düşkünleri Neden Yeniden Başladı - tv8 4 temmuz yayın akışı görseli

Nedenlerinden dolayı programa Acun Ilıcalı bir şans daha vermek istedi. Tabi programın saatine baktığımızda artık Lezzet düşkünleri haftada bir defa Cumartesi günü saat 08:00 da yayınlanacağını düşündüğümüzde sadece boş yayın akışını doldurmak için yapılan hamle gibi duruyor. Bir çok kişi hafta sonu sabah 8 de kalkıp programı izlemeyeceğini iç yapımlar elbette tahmin etmektedir.

Lezzet Düşkünleri Sıfırdan mı Başlayacak?

27 Haziran Cumartesi günü ekrana gelen 30. bölümünde final yapar gibi ayrılmadığı için program kaldığı yerden devam edecek. Yani gene aynı yarışmacılarla yola çıkacaklar. Tabi daha önce yapılan yanlışların düzeltilip düzeltilmeyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu