Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Nerede Çekiliyor? Bu Kadar Tesadüf

Lezzet Düşkünleri Nerede Çekiliyor? sorusu son zamanlarda sosyal medyada en çok merak edilenler arsasında. Bunun en büyük sebebi de yarışmacılardan Boğaçhan ile ilgili. Bu sebeple bu haberi kaleme alıyoruz.

Bildiğiniz üzere Lezzet düşkünleri isimli yemek yarışma programı çok farklı bir konsept ile TV 8 ekranlarında 25 Mayıs Pazartesi günü başladı. Seyircilerin bir çoğu konsepti tam olarak anlayamadılar. Buna sebep olan olaylardan bir tanesi de Lezzet düşkünleri çekim yapılan yer de daha önce başka bir program tarafında kullanılmasından dolayı, akıllarda çok soru işareti kaldı.

Lezzet Düşkünleri Nerede Çekiliyor?

25 Mayıs 2020 tarihinde yemek programı adı altında TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan programda 5 takım ve bir şef farklı konsept ile izleyenlerin oylarının yanı sıra, rakip takımın verdiği oylarla 10.000 TL’nin sahibini bulduğu daha önce ülkemiz de hiç denenmemiş konsept ile yayın hayatına başladı.

Lezzet Düşkünleri Nerede Çekiliyor -(Kısmetse Olur)

Yarışmacılardan Boğaçhan Tuzcu daha önce Kısmetse olur evinde kendisine kısmet aramaya geldiği için izleyenlerden bir çoğu hemen Boğaçhan’ı tanıdı. Eve ve çekim alanlarına çok hakim olan Boğaçhan Tuzcu ilk günden sunucu şef Gabriele Sponza kafa tutması yok artık dedirtti.

Gerçekten Kısmetse olur evinde mi çekiliyor? 

Evert villa bir çok dizi ve filme kiralık olarak veriliyor. TV 8 de kendi konseptine en uygun yerin burası olduğuna karar verdiği için Kısmetse olur programının daha önce çekim yaptığı evde artık Lezzet düşkünleri programı çekilmektedir.

Neden Burası? Neden İki Daire Yan Yana

Aslında Bu konu eleştiriye açık bir durum. İzleyenler yemek yapım aşamalarını beklerken çoğunlukla yemek yapmayan yarışmacıların kendi aralarında ki konuşmaları ekrana vermesi, boşa zaman doldurmak gibi görünüyor. Bu duruma seyirci nasıl cevap vereceği ilk hafta sonucunda belli olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu