Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Pınar Türkyılmaz Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Pınar Türkyılmaz Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Pınar Türkyılmaz 27 Mayıs Çarşamba günü TV 8 ekranların da bu hafta yarışacak üçüncü yarışmacı oldu. Bu yazımızda Pınar Türkyılmaz kim? Aslen Nereli? Soruların cevaplarının yanı sıra Pınar kaç puan aldığını bu yazımızda bulabilirsiniz.

25 Mayıs Pazartesi günü TV 8 ekranlarında başlayan yemek yarışma programın da 5 takım kıyasıya yarışacak. Her biri oldukça iddialı olan yarışmacılar, ilk bölümde kura sonucu Çarşamba günü yarışması kesinleşen Pınar Türkyılmaz, yakın bir arkadaşı ile birbirinden lezzetli yemekler yapacak.

Lezzet Düşkünler yarışmacısı Pınar Türkyılmaz hem kendisine hem de takım arkadaşına çok güveniyor. Yarışmaya katılmayı kendisi istediğini ve kabul haberi geldikten sonra Doğa Zeles’i davet ettiğini açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Pınar Türkyılmaz

Pınar Türkyılmaz; Evde yemeklerinin lezzetli olduğunu söyleyen arkadaşlarının da tavsiyesi ile mutfak sektörüne girdiğini ve halen beş yıldır mutfak sektöründe hizmet verdiğini açıkladı.

Bu yazımızda sadece şef olan Pınar Türkyılmaz hakkında bilgi vereceğiz.  Takım arkadaşı Doğa Zeles hakkında merak edilen bilgileri bir başka yazımızda bulabilirsiniz.

Pınar Türkyılmaz Kim

Pınar Türkyılmaz - Çarşamba yarışmacısı

  • Yarışmaya Çorum’dan katılıyor
  • Beş yıldır mutfak sektörünce çalışıyor
  • Çorum da ikamet ediyor
  • Kendisine çok güveniyor
  • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
  • Takım Arkadaşına güveniyor
  • Çok iddialı bir yapısı var

27 Mayıs 2020 tarihinde program da ilk defa yarışacak olan Pınar Türkyılmaz, yöresel yemeklere daha hakim. Ancak beş yıl boyunca bir çok yemeği tecrübe ettiğini ve kesinlikle tarifi verilmesi halinde en iyisini, yapacağı konusunda kendisinden emin.

Takım arkadaşı Doğa’nın sorduğu bu yarışmayı kazanacak mıyız sorusuna Pınar’ın cevabı aynen şöyle oldu;

Tabi ki bu yarışmayı kazanacağız! Lezzet Düşkünleri Pınar Türkyılmaz (yarışmacı)

İlk hafta yarışmacılarından olan Pınar, takımda şef olarak görev yapacak olsa da tatlı ve pasta konularında takım arkadaşı Doğa’ya güveniyor. Zira Doğa pastacılık onusunda 7 yıllık bir tecrübesi var. Pınar da bu tecrübesine güveniyor.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Pınar Türkyılmaz

Lezzet Düşkünleri Çarşamba yarışmacısı Pınar Türkyılmaz Çorum da ikamet etmektedir. Yarışmaya Çorum ilinden gelen Pınar, beş yıldır yemek sektörünce kendisini geliştirmeye aynı zaman da çalışmaya devam etmektedir.

Lezzet Düşkünleri Pınar Türkyılmaz’ın Resimleri

27 Mayıs Çarşamba günü ilk defa yarışacak olan Yeşil takımın kaptanı ve şefi olan Pınar Türkyılmaz’ın resimleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Pınar Türkyılmaz’ın Puanları

Pınar ile Doğa yeşil takımı oluşturuyor. Elenmedikleri takdirde artık her çarşamba günü kendi oluşturdukları menüyü yapacak. İlk haftadan itibaren bu iddialı takımın aldığı puanların istatistiklerini tutmak adına 1. haftadan başlayarak aldıkları puanları yazacağız.

  1. Hafta (27 Mayıs Puanları): 17 puan
  2.  Hafta (3 Haziran) Puanları: ELENDİLER

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Pınar Türkyılmaz’ın Yarıştığı İlk Bölüm

Bu hafta yani 25 Mayıs Pazartesi günü başlayan program da Çarşamba günü ilk defa yarışacak olan Lezzet Düşkünleri Pınar Türkyılmaz ve Doğa’nın yarıştığı bölüm fragmanı, hemen alt kısıma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu