Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Sibel Dögen Gedik Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Sibel Dögen Gedik Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Sibel Dögen Gedik 26 Mayıs Salı günü TV 8 ekranların da bu hafta yarışacak olan ikinci yarışmacı oldu. Bu yazımızda Sibel Dögen Gedik kim olduğunu detaylı bir biçimde bu haberimiz de tanıtacağız.

Bildiğiniz üzere TV 8 ekranlarında 25 Mayıs Pazartesi günü yemek yarışma programı başladı. Bu konuda bir çok eleştiri yapılsa da yarışmacılar emin adımlarla büyük ödülü kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu haftanın ikinci yarışmacısı olan Sibel, kocası ile birlikte yarışmaya katıldı. Büyük ödülü almak ve elenmeden yarışmada devam etmek isteyen çiftler Emre ve Sibel bu programın iddialı yarışmacılardan.

Lezzet Düşkünleri Sibel Dögen Gedik

Sibel Dögen Gedik; Lezzet düşkünleri isimli yarışma programında eşi birlikte katılan tek yarışmacı. Dolayısı ile programa yapılan eleştirileri kesmek adına en büyük delil. Zira yemek programından çok tartışma programı veya arkadaşlık programına benzediği konusunda gelen eleştiriler gelse de evli çiftlerin yarışmacı olması, bu eleştirilerinde önünü kesiyor.

Bu yazımızda sadece şef olan Sibel Dögen Gedik hakkında bilgi vereceğiz. Eşi Emre hakkında merak edilen soruların cevaplarını ise bir sonraki konumuzdan ve bu yazının en altındaki benzer konular içerisinden bulabilirsiniz.

Sibel Dögen Gedik Kim

Sibel Dögen Gedik - Salı Yarışmacısı

  • 35 yaşında
  • Aslen Aydınlı
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • 1985 Aydın doğumlu
  • 6 yıllık evli
  • Kocası Emre ile yarışmaya katıldı
  • Kendisi ve yemeklerine güveniyor
  • Baskın bir karakteri var

26 Mayıs 2020 tarihinde ilk defa yarışacak olan hem takım hem de evli çiftler Emre ve Sibel, oldukça iddialı bir giriş yaptılar. Daha ilk günden Kayserili Gizem’in yağlama yemeğini anlattığı esnada Sibel Dögel Gedik, de yağlama yemeğini tanımlarken şu ifadeye kullanması;

Yağlama yemeği Kayseri’ye özgün bir yemek.Kabaca Lahmacuna benziyor! Lezzet Düşkünleri Sibel Dögen Gedik (yarışmacı)

Sözleri Cuma yarışmacısı iki kardeş Selen ve Gizem’i oldukça sinirlendi. Şef yarımcısı olan Gizem, ablasından daha çok ön plana çıkılıp, lahmacun diye benzetmesi karşısına Sibel’e karşı cephe aldı.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Sibel Dögen Gedik

Sibel halen İstanbul da ikamet etmektedir. Emre ile 6 yıl önce evlen Sibel, ailede en baskın karakter olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Daha ilk günden kocasına karşı şaka ile karşılık Sibel eline merdaneyi alıp, “Emre Kazanıyor muyuz!” Şeklinde çıkış yapması, Sibel’in çok otoriter olduğunu şaka ile karşılık göstermiş oldu. Takım da zaten şef olan Sibel, lezzetli yemeklerini göstermeye ve yarışmayı kazanmaya geldiklerini açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Sibel Dögen Gedik’in Resimleri

Sibel Dögen Gedik, takım arkadaşı ve yanı zamanda eşi olan Emre gedik ile geldiği ilk bölümde kameralara takılan bir kaç resmini paylaşıyoruz.

Sibel Dögen Gedik’in Puanları

Sibel ve Emre çifti yada takımı artık her hafta Salı günü yarışacak. Tabi ki elenmedikleri takdirde. Bizde yarışmacıların istatistiklerini tutmak adına 1. haftadan başlayarak aldıkları puanları yazacağız.

  1. Hafta (26 Mayıs Puanları): 9 puan aldı
  2.  Hafta (2 Haziran) Puanları: İlk hafta elendiler

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Sibel Dögen Gedik’in Yarıştığı İlk Bölüm

25 Mayıs 2020 tarihinde başlayan yarışma programının ikinci yarışmacıları Sibel ve Emre çifti oldu. Lezzet Düşkünleri Sibel Dögen Gedik’in ilk defa yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu