Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Taylan Satmaz Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Taylan Satmaz Bilgileri

Lezzet Düşkünleri Taylan Satmaz programın ilk bölümünde yarışan yarışmacıdır. 25 Mayıs Pazartesi günü başlayan Lezzet düşkünleri programında yarışma programın ilk hafta yarışmacıları olan Taylan Satmaz, takım arkadaşı aynı zamanda takımdaki şefi Boğaçhan Tuzcu ile TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıktı.

Taylan Satmaz; Lezzet düşkünleri isimli yarışma programında kendisi kanıtlamaya geldiğini ve şefinin emirleri doğrultusunda hareket edeceğini açıkladı. Kendisine ve takım arkadaşına çok güvenen Taylan, şefinin dünya mutfağına olan hakimiyeti en güvendiği nokta olarka açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Taylan Satmaz

Bu yazımızda şef yardımcısı olarka kırmızı takımda yer alacak olan Taylan Sapmaz hakkında ki bilgileri bulabilirsiniz. Takım arkadaşı ve aynı zamanda Taylan’ın şefi olan Boğaçhan Tuzcu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Taylan Satmaz Kim

Taylan Satmaz - (Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı)

  • 27 yaşında
  • Aslen Manisalı
  • Marmaris’te ikamet ediyor
  • Yarışmaya Boğaçhan’ın daveti üzerine katılmış
  • 1993 yılında Manisa’da dünyaya geldi
  • Yöresel yemeklere hakim
  • Sakin bir yapısı var
  • Yemekleri ile gündeme gelmek istiyor

25 Mayıs 2020 tarihinde TV 8 ekranlarında daha önce Kısmetse olur çekimlerinin yapıldığı evde yemek programının ilk yarışmacısı olarka karşımıza çıkan Taylan Satmaz 27 yaşında ve Manisalıdır. 1993 yılında Manisa ilinde hayata gözlerini açan Taylan, şu an Marmaris de ikamet ediyor.

Takım arkadaşı ve aynı zamanda şefi olan Boğaçhan ile bu yarışmada iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

Kimseye başarı dilemek yok! Biz başaracağız! Lezzet Düşkünleri Taylan Satmaz (yarışmacı)

Bu hafta yarışan yarışmacılar arasında en iddialı cümleleri kullanan Taylan, kendisi yöresel yemeklerde daha hakim olduğunu, dünya mutfağında ise şefi Boğaçhan’a çok güvendiğini açıkladı.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Taylan Satmaz

Şu an Marmaris de özel sektörde çalışan Taylan, yarışmada hem elinin lezzetini kanıtlamak hem de lezzet düşkünü olduğunu göstermek için elinden geleni yapacaklar. İlk gün çektiği kura sonucunda bundan sonraki her pazartesi Boğaçhan ile birlikte yemek yapacaklar. Taki elenene kadar.

Lezzet Düşkünleri Taylan Satmaz’ın Resimleri

Taylan Satmaz, takım arkadaşı ve şefi olan Boğaçhan ile birlikte ilk bölümde yarıştığı günden kalan bir kaç resmi hemen alt kısımda paylaşılmıştır.

Taylan Satmaz’ın Puanları

Şef yarımcısı olan Taylan ile Boğaçhan artık her hafta Pazartesi günü yarışacak. Bizde yarışmacıların istatistiklerini tutmak adına 1. haftan itibaren aldıkları puanları aktarıyorum.

  1. Hafta (25 Mayıs) Puanları : 19 Puan
  2.  Hafta (1 Haziran) Puanları: 19 Puan

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Taylan Satmaz’ın Yarıştığı İlk Bölüm

25 Mayıs 2020 tarihinde birinci bölümünde takım arkadaşı Boğaçhan ile birlikte yarıştığı ilk bölüm fragmanı heme alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu