Lezzet Düşkünleri

Lezzet Düşkünleri Tuğba Kim? (Berna’nın Ablası)

Lezzet Düşkünleri Tuğba ile küçük kardeşi Berna ile 1 Haziran 2020 Pazartesi günü yeni gelen yarışmacılar oldu. Bu yazımızda Berna’nın ablası olan Tuğba kim olduğunu ve hakkında merak edilen bir çok soruya cevap vereceğiz.

25 Mayıs 2020 tarihinde TV 8 ekranlarında başlayan Lezzet Düşkünleri yarışmasında ilk eleme geçtiğimiz hafta Cuma günü gerçekleşti. Son ikiye kalan Pınar’ın takımı ile Sibel’in takımı için hem rakipleri hem de sunucu şef’in oyları ile yarışmadan ayrılan isim Sibel ile Emre çifti oldu.

Lezzet Düşkünleri Tuğba (01.06.2020)

1 Haziran 2020 Lezzet düşkünleri yeni gelen yarışmacılar Emre ve Sibel’in yerine programa dahil oldukları için onların günün de yarışacaklar. Berna’nın takımı yani abla kardeş Salı günü yarışacak takım oldu.

Lezzet Düşkünleri Tuğba’nın Bilgileri

Tuğba Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı

  • İstanbul da yaşıyor
  • Kendi iş yeri var
  • Kardeşi ile birlikte çalışıyor
  • Bebek de Kafesi var
  • İnsan ilişkilerinde çok iyi
  • Gözlemci biri
  • Planlama hayatının bir parçası

1 Haziran 2020 pazartesi günü  küçük kardeşi ile birlikte elinin lezzetini kanıtlamak ve kendilerini duyurmak adına TV 8 ekranlarında Lezzet düşkünleri yarışmacısı olarak hızlı bir giriş yapan abla kardeşten büyük olan yani ablayı bu yazımızda sizlere tanıyacağız.

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Tuğba - 1 Haziran 2020

Tuğba ilk bölümü çok yi analiz edip, dahil olduğunu şu sözlerle açığa vuracak.

Gerçekten yediğiniz lezzete göre mi veriyorsunuz oyları! Tuğba

Tuğba ilk haftayı çok iyi analiz edip, bu yarışmada elinin lezzetinden çok, strateji ile ayakta kalabileceğini anladığı için rakiplerine adaletsiz puanlar verdiğini dile getirdi. Cuma günü yarışan Selen ise Tuğba’nın bu çıkışına destek verdi.

Program da iki takım da iki kardeşin olması bir tesadüf mü? Özellikle mi seçtiklerini bilemediğimiz için Tuğba’nın bundan sonraki adımlarını izleyeceğiz.

Kardeşi ile birlikte İstanbul da ikamet eden güzel yarışmacı, farklı lezzetlere açık birisi olduğunu ve yemeği özgünlük katmayı seven birisi. Bu sebeple farklı lezzetler ve yemeklere ekledikleri soslarla şimdiden birinci olamanın planını yapıyor.

Lezzet Düşkünleri Tuğba’nın Resimleri

Kardeşi ile birlikte çalışan ve birlikte yaşan abla kardeşten, büyük olan Tuğba’nın programa geldiğinde kameralara takılan bir kaç resmini hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

Tuğba’ın Puanları

Berna ve Tuğba ikilisi artık elenene kadar her salı kendi seçtikleri menüyü yapacak ve hem takım arkadaşlarında hem se sunucudan puanlar alacak. Lezzet düşkünleri Tuğba le Berna’nın ilk geldiği günden son güne kadar yarışmada aldıkları puanları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

  1. Hafta (2 Haziran Puanları): Henüz Verilmedi
  2.  Hafta (9 Haziran) Puanları: Henüz Verilmedi

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Tuğba’nın Geldiği Bölüm

Kardeşi Berna ile ile birlikte programa 1 Haziran 2020 tarihinde katılan ama 2 Haziran Salı günü ilk defa yemek yapacak olan Tuğba’nın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu