Zuhal Topal'la Sofrada

Manolya Tekin Kimdir? [Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Perşembe Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la sofrada Manolya Tekin 13 Şubat 2020 Salı günü, Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programının 339. bölümünde yarışan gelindir.

Yarıştığı yıl yani 13.02.2020 tarihinde kendisinin verdiği röportaja istinaden, 10 yıllık evli ve iki çocuk annesi olduğunu açıkladı. Yayın esnasında kaynanaların onca sataşmasına rağmen oldukça sakin kalması, seyirciden tam not almayı başardı.

Manolya Tekin kendisi ile beraber kaynanası Beyhan hanım ile birlikte yarıştılar. Beyhan hanım strateji yapmak isterken, kendisinden önceki geline hiç hak etmediği halde 3 vermesi nedeni ile kaynanalar Manolya’ya karşı ön yargılı geldiler.

Manolya Tekin’in eşi Özer Tekin Ramazan bayramı haftasında damatların yarıştığı haftada yarışan yarışmacı oldu. Zuhal Topal’la Sofrada Özer Tekin hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topalla Manolya Tekin 13 Şubat 2020 haftasında yarışan yarışmacıdır. Yarıştığı hafta kendisi ile beraber yarışan gelinler arasında en sakin kalan ve heyecanı en az olan gelin diyebiliriz.

=> Bu arada Manolya’nın yarışmada kaç puan aldığını görmek için Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Perşembe Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Manolya Tekin Kim?

Zuhal Topal'la Sofrada Manolya Tekin - 13 Şubat Perşembe Yarışmacısı

  • 36 yaşında
  • 10 yıldır evli
  • iki çocuk annesi
  • 1984 doğumlu
  • Oyunculuk eğitimi almış
  • Sakin Bir yapısı var
  • Biraz aceleci yapısı var
  • Kendisine güveni tam

Henüz 36 yaşında olan Manolya, Darıca da ikamet etmektedir. 10 yıllık evli olduğunu verdiği röportaj da açıklayan Manolya, elinin lezzetini kanıtlamak ve ileride anı olması açısından programa çıktığını düşünüyoruz. İki çocuk annesi olan Manolya, kaynanası ile çok iyi geçinmektedir. 13 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yarışan Gelin Kaynana

Programda kayın valideleri hiç bekletmeden yemekleri sıra ile servis etmesinden dolayı hem becerikli hem de hızlı olduğunu da ayrıca kanıtlamış oldu. Zira bir çok gelin servisler arası 30 dk bekletenler bile olduğunu bizzat sunucumuzdan duymuştuk.

Manolya Tekin, eşi ile sosyal medyada tanıştıklarını ama o zamanlar şu an sosyal medya olarak nitelendirilen sitelerin olmadığını, ama ona rağmen sosyal medyada tanıtan çiftlerden olduğunu dile getirdi.

Manolya Tekin’in Resimleri

Dilber Kaya’nın gelini Manolya Tekin’in yarıştığı günden kalan resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Manolya Tekin’in Videosu

13 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 339. bölümünde yarışan Manolya Tekin’in yarıştığı bölüm fragmanı, yani videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu