Fragman

Maraşlı 6 Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Mahur Aşık Mı Oldu?

Maraşlı 6 Bölüm Fragmanı geçtiğimiz saatler de yayınlandı. En çok merak edilen Mahur ile Maraşlı arasında yakınlaşma olup olmayacağı sorusunun cevabı da yayınlanan fragmanda netlik kazandı.

Maraşlı’nın bir tek hedefi var. O da kızının konuşma yeteneğini kaybetmesine neden olan terör saldırısını yapan kişi yada kişileri ortaya çıkartıp kendi elleri ile ona ceza vermek. Lakin Maraşlı kendisinin cevap bulmak için girdiği ailede Mahur’u da öldürmek isteyenler olması Maraşlı’yı da oldukça şaşırtmakta.

Tüm bunlardan dolayı Maraşlı aileye daha yakın olup içeride ki gizlenen gerçek haini bulmak için Maraşlı dizisi 6. bölüm de Celal Kün eve girip özellikle Mahur’un babası Aziz beyin masasında ve dolabında araştırma yapacak.

Bu arada Maaşlı oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Maraşlı 6 bölüm fragmanı kapak resmi
Maraşlı 6 bölüm görseli

Bu aralar sırasında Celal özellikle gizlenmiş bir maske bulduğunu görünce doğru iz üzerinde olduğunu, yakında kızına bunu yapanlardan hesap soracağını şu sözlerle dile getirdi

“Doğru yoldasın Maraşlı! Sırlar kayıt altına alındığında birer silaha dönüşür” (Maraşlı 6 bölüm fragmanı) Celal Kün (Maraşlı)

Sözleri ile iz üstünde olduğunu Mahur’un annesinin ölüm nedeni de dahil olmak üzere araştırmayı daha da genişleterek failleri bulmaya çalışacak. Diğer yanda herkes aklında bir tek soru var. Evde kim hain? Mahur’u kim ve neden öldürmek istiyor.

Evde herkesin Mahur’u öldürmek için bir nedeni olsa da evde bir tek hain var. Ancak ne Maraşlı ne de Mahur bu hainin şimdilik kim olduğunu bilmiyor. Diğer yandan Mahur da her geçen gün Maraşlı’ya karşı duygusal anlamda bağlanmaya başladı. 6. bölümde Maraşlıyı öpmesi bunun en büyük kanıtı olarak yeni bölümü izleyeceğiz.

Maraşlı 6 Bölüm Fragmanı

15 Şubat 2021 tarihinde ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı 6 bölüm fragmanın alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu