Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Behiye Kimdir? Türkü Su Demirel

Maraşlı Behiye kimdir, Maraşlı dizisi Behiye gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını bulabileceğiniz yazımız sizlerle!

11 Ocak tarihinde başlayan ATV’nin yeni dizisinde dikkat çeken bir diğer karakter Behiye oldu. Maraşlı Necati karakterine sırıl sıklam aşık olan Behiye bunu bir türlü söylemesi, tek başına platonik aşk acısı yaşaması Behiye’nin en büyük derdidir.

Evde hiç kimse Necati2yi umursamazken Behiye Necati’nin derin duygular içerisinde söylediği sözlerden bir çok anlam çıkartmakta. Bir gün çalıştığı konağın oğlu Necati kendisini fark etmesini ümitle beklemekte.

Maraşlı Behiye Kim? Maraşlı Dizisi Behiye Karakteri

Atv ekranlarının Pazartesi akşamlarını süsleyen dizisi Maraşlı dizisinde konak çalışanlarından biri de Behiye karakteri. Behiye güzelliğiyle dikkat çeken bir çalışandır.marasli behiye resmi

Yaşı diğer çalışanlara göre daha küçük olan Behiye, Necati’yi beğenmektedir. Onun anlattığı hikayeleri can kulağıyla dinleyen Behiye, Necati onu beğensin diye elinden geleni yapmaktadır.

Maraşlı Behiye Gerçek İsmi Yaşı Dizileri

Türkü Su Demirel Maraşlı dizisinde Behiye karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Muhteşem İkili” dizisinde Yasemin rolüne hayat vermiştir. 15 Eylül 1998 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 173 cm boyundadır. turku su demirel resmi

2017 yılında 1. Sinema Güzeli Yarışması’nda WOW İstanbul Hotels & Convention Center güzeli seçilen oyuncu İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisidir.

İlk rol aldığı dizi olan “Muhteşem İkili” dizisinde Yasemin rolüyle dikkat çeken genç oyuncu yeni sezonda Maraşlı dizisinde konak çalışanı Behiye rolüyle ekranlara gelmektedir.

Türkü Su Demirel Dizileri

  • Muhteşem İkili (Yasemin) – 2018 / 2019
  • Sagopa Kajmer: Toz Taneleri – 2019
  • Sagopa Kajmer & Go -Khan: Pankart – 2020
  • Maraşlı (Behiye) – 2021

Türkü Su Demirel Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu 24 yaşındadır.

Türkü Su Demirel Nereli?

Türkü Su Demirel İzmir doğumludur.

Türkü Su Demirel Boyu

173 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu