Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Dizisi Hilal Kimdir? Maraşlıyı Sorguya Çeken

Maraşlı Dizisi Hilal karakteri dizinin ilk bölümünden itibaren yer alan ancak gizemini koruyan bir isim olarak karşımıza çıktı. Bu yazımızda Maraşlı dizisi Hilal karakterine hayat veren oyuncunun gerçek bilgilerini yanına sonra dizide ki canlandırdığı ve Maraşlıyı sorguya çeken kişinin görevi ve bilgilerini bu yazımızda sizler için hazırladık.

Maraşlı Dizisi Maraşlıyı Sorguya çeken bayan ilk bölümden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Celal Kün kızına yapılan saldırı sonrasında istihbarat birimleri tarafında gözaltına alınıp sorgulanmış, bu soruyu da bizzat Hilal yapmıştır. Zaman zaman Celal ile şifreli konuşmaları halen ikilinin arasında irtibatın olduğunu da kanıtlıyor.

11 Ocak 2021 tarihinde ATV ekranlarına başlayan Alina Boz ile Burak Deniz’in baş rollerinde yer aldığı hikayesi ve aksiyon sahneleri ile izleyici bu sezon başlayan diziler arasında en çok izlenen dizi olarka bir anda zirveye çıkan dizi de önemli bir karakter olan Hilal karakterini siz değerli okurlarımıza paylaşacağız.

25 Ocak 2021 tarihinde ekrana gelecek olan bölümde Maraşlı ile kendisini daha önce sorguya çeken bayan arasında bir görüşme olacak. Maraşlıyı telefonda banka görevlisi gibi araması ve kendisini davet etmesine karşı Maraşlı hiç bozuntuya vermeden karşıda ki bayanın anlayacağı dilde karşılık vermesi kafaları oldukça karıştırdı.

Maraşlı Hilal karakteri - Sinem Akyol Resmi

Maraşlı Dizisi Hilal; dizide istihbarat görevlisidir. Terör örgütlerine karşı istihbarat faaliyetleri yürüten ve devlet güvenliği konusunda uzman olan Hilal Maraşlıyı yakın takibe almıştır. Kütüphane illeten eski bir asker olan Maraşlı hiç beklemediği cinayetin ortasında kalan Mahur’un hayatını kurtarmıştır. Ancak Savaş cinayeti işlediği anda Mahur’un çektiği o görüntüler Maraşlının eline geçmesi sonrasında istihbarat birimleri harekete geçip Maraşlı ile kontak kurmak için banka görevlisi gibi arayıp bilgi almak istemiş.

Maraşlı Dizisi Hilal Kimdir

ATV ekranlarında 11 Ocak 2021 tarihinde başlayan ve dizide İstihbarat görevlisi olarka Maraşlı’yı sorguya çeken Hilal karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Sinem Akyol’dur. 1993 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan Sinem Akyol 28 yaşındadır. İngilizce, Almanca ve Fransızca bilen Akyol temel oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

Maraşlı dizisi Hilal - Sinem Akyol Resmi

2011-2012 yılları arasında Nedim Saban’dan ileri oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü kazanmış ve halen İstanbul Üniversitesinde işletme bölümünde okumaktadır.

2012 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim ve tasarım bölümünü kazanmış ve 2016 yılında mezun olmuştur. Kendisi Saint Benoit Fransız lisesin de 2007-212 yıllarında arasında lise eğitimini tamamlamıştır.

Maraşlı Hilal – Sinem Akyol’un Yer Aldığı Dizi VE filmler

  • 2019 – Her Yerde Sen
  • 2019 – Afili Aşk
  • 2020 – Maraşlı

Bunların dışında reklam filmlerinde de boy gösteren Sinem Akyol Maraşlı Hilal karakteri ile ekranlarında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu