Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Dizisi Kadir Kimdir [Hurdacının Ortağı]

Maraşlı Dizisi Kadir Kim? Hangi oyuncu Kadir karakterini canlandırıyor? Daha önce hangi projeler de yer aldı? Maraşlı Dizisi Hurdacının Adamı Kadir rolünü canlandıran başarılı oyuncu kaç yaşında? İşte bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Maraşlı Dizisi Hurdacı için tıklayınız.

Maraşlı Kadir Karakteri; Hurdacının en yakın ve en güvendiği adamıdır. Hurdacı lakabı ile tanınan para aklama konusunda oldukça tecrübeli bir isim olan lakin ne emniyet nede adli mercilerin yüzünü bilmediği Hurdacının tüm pis işlerini hurdacı adına yapan isim Kadir’dir. Bir çok kişi aslında hurdacı lakaplı mafyanın aslında Kadir olduğunu bile düşünmüşlerdir. Lakin gerçek de Kadir Hurdacı için çalışmaktadır.

=> Maraşlı Mahur’un Halası Hamiyet kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Maraşlı Kadir Kimdir - Caner Atacan

Maraşlı dizisinde yer alan oyuncuların belli bir kısmın değişmesi ve hikayenin ciddi anlamada değişmesi ile Maraşlı dizisine olan gerek güven gerekse merak azalması ile sosyal medyada Maraşlı dizisinin her ne kadar final yapacağı konuşulsa da senaristler hikayedeki inandırıcılığı artırmak, yeniden izleyici kitlesini yakalayabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

=> Maraşlı dizisi Savcı Tolga için tıklayınız.

Diziye yeni yeni isimler eklemeye devam eden yapım firmasının son hamlesi Maraşlı dizisi Kadir karakterini diziye dahil etmesi oldu.

Maraşlı Dizisi Kadir Kimdir

ATV’nin 2021 dizileri arasına en dikkat çeken ve en tutulan dizilerinden biri olan Maraşlı dizisine Kadri karakteri ile dahil olan oyuncunun gerçek adı Caner Atacan’dır. Caner Atacan 1978 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an 43 yaşında olan Caner Atacan; Ankara Çoklu Sanatlar Akademisi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

=> Maraşlı dizisi Dilara için tıklayınız.

Maraşlı Dizisi Kadir (Caner Atacan) Resmi

Şu an Cüneyt Güngör ajansına kayıtlı olan başarılı oyuncu en son 2020 yılında Çukur dizisinde Mustafa rolünü canlandırmıştır. Hemen öncesinde ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Coşkun rolüne hayat vermiştir.

Caner Atacan Dizileri (Maraşlı Kadir)

  • Ankara Dizileri
  • Deniz Yıldızı (Kemal Karakteri)
  • Unutma Beni Doktor (Mehmet Karakteri)
  • Sen Benimsin (Deli Beşir Karakteri)
  • Kaçak (Tekin Karakteri)
  • Söz (Merdan Karakteri)
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Coşkun Karakteri)
  • Çukur (Mustafa Karakteri)

Coşkun Atacan halen Maraşlı dizisi Kadir Rolüne hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu