Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Dizisi Oyuncuları (Atv’nin Yeni Dizisi)

Maraşlı Dizisi Oyuncuları Gerçek Adları

Ethem Özışık’ın senaryosunu kaleme aldığı Atv ekranlarının yeni dizisi Maraşlı dizisi oyuncuları yazımızda sizlerle!

Kudret Sabancı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği Atv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Maraşlı dizisi oyuncuları sizlerle!

Burak Deniz (Maraşlı)

Son olarak “Yarım Kalan Aşklar Dairesi” dizisinde Ozan rolüne hayat veren oyuncu, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sanat Tarihi mezunu olan oyuncu, Timur Savcı’nın yapımcısı olduğu 2011 yapımı “Kolej Günlüğü” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçmiş ve dizide Onur karakterine hayat vermiştir. burak deniz kimdir resmiDaha sonra “Sultan” adlı dizide oynayan Deniz, “Kaçak” dizisinde iki sezon boyunca Burak rolünü canlandırdı. “Medcezir” dizisinin Aras’ı olarak ekranlara gelen oyuncu “Gecenin Kraliçesi” dizisi ile kariyerine devam etmiştir. Asıl çıkışını yaptığı dizi “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizi olmuştur. Bu dizide Toprak karakterine hayat vermiştir.

Hande Erçel ile baş rolde yer aldığı “Aşk Laftan Anlamaz” dizisi de yine kariyerinde çok önemlidir. Bu dizide Murat karakterine hayat vermiştir. Ardından Hazal Kaya ile başrolü paylaştığı “Bizim hikaye” dizisinde Barış rolüyle kariyerine yeni bir başarı eklemiştir.

Bedriye Roza Çelik (Maraşlı dizisi Zeliş)

Maraşlı Zeliş Kim (Maraşlının Kızı Zeliş)
Maraşlı Zeliş resmi

Maraşlı dizsinde Zeliş karakterini canlandıran ve Maraşlının kızı olarak karşımıza çıkan çocuk oyuncunun gerçek adı Bedriye Roza Çelik’dir. 7 yaşında olan oyuncu daha önce”Siyah Beyaz Aşk” dizisinde Özge rolüne hayat vermiştir.

Alina Boz (Mahur)

“Love 101” dizisiyle milyonlarca insanın merak ettiği bir oyuncuya dönüşen “Elimi Bırakma” dizisinin Azra’sı Alina Boz, 1998 yılında Rusya’da doğmuştur.alina boz resmi

“Sevda’nın Bahçesi” dizisinde Defne rolüne hayat veren Boz, “Cesur Hemşire” ve “Paramparça” dizilerinde rol almıştır.

Saygın Soysal (Savaş)

Mayıs 1982, Ankara doğumlu olan oyuncu evin tek oğludur. İlkokulu Bursa’da, liseyi Trabzon’da okuyan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. saygin soysal resmi2005 senesinde “Kırık Kanatlar” adlı dizide Çavuş Yunus’a hayat veren oyuncu, “Hatırla Sevgili” adlı meşhur dizide Recep Tayyip Erdoğan’a hayat vermiştir. “Çukur” dizisinde rol almış olan oyuncu son olarak “Nöbet” dizisinde rol almıştır. 

Melis İşiten (Dilşad)

melis isiten resmi

Kerem Atabeyoğlu (Aziz)

kerem atabeyoglu resmi

Maraşlı dizisinde Mahur’un babasına hayat veren oyuncunun gerçek adı Kerem Atabeyoğlu’dır. Son olarak “Ramo” dizisinde Cengiz rolüyle dikkat çeken oyuncu yeni sezonda Maraşlı dizisinde Aziz olarak ekranlardadır. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur.

Rojda Demirer (Firuzan)

rojda demirer resmi

Dizide Aziz’in eşi Firuzan rolüne hayat veren oyuncunun gerçek adı Rojda Demirer’dir. “Saygı” dizisinde rol alan oyuncu “Çarpışma” dizisinde Belma karakterine hayat vermiştir. Rojda Demirer 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Ankara doğumlu olan oyuncu Kürt kökenlidir. Aslen Diyarbakırlı olan güzel oyuncu 1988 yılından TRT radyo sınavlarında başarı gösterip eğitim almaya başlamıştır.

Serhat Kılıç (Necati)

marasli necati resmi

Marşlı dizisinde Necati karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Serhat Kılıç’dır. Serhat kılıç  son olarak “Öğretmen” dizisinde “Taner” adlı öğretmene hayat vermiştir. Dizide Alina Boz’un canlandırdığı Mahur’un abisi Necati rolüne hayat verecek.

Neslihan Acar (Sedef)

neslihan acar resmi

Aziz beyin ilk eşidir. Aynı zamanda Necati, İlhan ve Mahur’un da annesidir. Mahur’un annesi Sedef karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Neslihan Acar’dır. Neslihan Acar 14 Şubat 1969 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an 51 yaşında

Cemil Büyükdöğerli (İlhan)

cemil buyukdogerli resmi

Maraşlı dizisnde İlhan karakterine hayta veren oyuncunun gerçek adı Cemil Büyükdöğerli’dir. 24 aralı8k 1980 yılında dünyaya gelmiştir. 2004’de Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro ana sanat dalı oyunculuk bölümünü tamamlamıştır.


Maraşlı Dizisi Konusu Ne?

Dizide kabadayı biri olan Maraşlı lakabıyla bilinen bir gencin, Mahur adında bir kıza sevdalanması konu alınıyor.marasli dizisi oyunculari resmi

Bir kabadayının fedailik hikayesi mottosuyla ekranlara gelecek olan Maraşlı dizisi Ekim 2020 tarihinde en geç tarih olarak ise Ocak 2021’de ekranlarda olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu