Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Necati Kimdir? Mahur’un Abisi

Maraşlı Necati kimdir, Maraşlı dizisi Necati rolüyle izleyeceğimiz oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda sizleri bekliyor!

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı dizisinde en dikkat çeken karakterlerden biri oldu. Elinde devamlı alkol aldığı şişesi, esrarengiz sözleri ile bir anda sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen Necati Maraşlı dizisi Aziz beyin gerçek oğlu mu? Celal Aziz’in üvey oğlu mu? soruları da dizinin ilerleyen bölümlerinde merak edilmeye başlanacak.

Maraşlı dizisinde Necati Aziz beyin büyük oğludur. Ancak iş yerinde tüm yetki küçük kardeşi İlhan’a aittir. Necati evde mutfakta elinde alkol şişesi ile gün boyu sarhoş geze de aslında onu bu hale babasının kendisine karşı sevgisiz olmasıdır. Kendisini üvey gidi hisseden Necati son bölümde Aziz oğlu İlhan’ı yangında kurtarırken kendisini kurtarmaması bu düşüncesini pekiştirmiştir.

Maraşlı Mahur’un Abisi Necati Kim?

Alina Boz’un Mahur adlı bir fotoğraf sanatçısına hayat verdiği Atv ekranlarının yeni dizisi Maraşlı’da Necati, Aziz’in iki oğlundan biridir. Alkolik bir tip olması nedeniyle babasının güvenini kazanamamıştır.marasli necati resmi

Entellektüel biri olmasına karşın hayatı sorgulayan Necati, elindeki matarasında doldurduğu alkol ile gününü gün etme derdindedir.

Maraşlı Necati Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Serhat Kılıç Maraşlı dizisinde Necati rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Öğretmen” dizisinde Taner adlı bir öğretmene hayat veren oyuncu Maraşlı dizisinde Alina Boz’un abisi olan Necati rolüyle dikkat çekmektedir.

1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu aslen Malatyalıdır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde reji konusunda doktorasını yapmıştır.serhat kılıc resmi

Atatürk Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak da çalışmış olan Serhat Kılıç, radyo programcılığında adından söz ettirmiştir. 2012 yılında Cats&Dogs adlı prodüksiyon şirketi kurarak deneyimlerine bir yenisini daha katmıştır. Daha önce Benim Annem Bir Melek dizisinde rol alan oyuncu 2009-2010 yılları arasında Uyanık Bar programında sunuculuk yapmıştır.

Sunuculuk konusunda da oldukça başarılı olan oyuncu 2010’da tarihi bir film olan Veda filminde Salih Bozok karakterine hayat vermiştir. 2011’de show tv ekranlarınn sevilen programı Paranoyak adlı programda gördüğümüz oyuncu, 2012 senesinde TRT 1 ekranlarının bomba dizisi Seksenler’in Ergun Plak’ı rolüyle izleyicinin gönlünü fethetmiştir. “Söz” dizisinde rol alan oyuncu “Çember” dizisindeki rolüyle de tam not almıştır. 

Geçtiğimiz sezon İlker Kaleli’nin başrolünde olduğu “Öğretmen” dizisinde Taner Hoca rolüne hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu