Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Oğuz Kimdir? İlhan’ın Oğlu

Maraşlı Oğuz Kim Hangi oyuncu canlandırıyor? Aziz Türel’in tek torunu olan ve Maraşlı dizisi Oğuz karakteri ile karşımıza çıkan çocuk oyuncu hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Maraşlı dizisi Oğuz; İlhan ile Dilşat’ın oğludur. En azından ekrana yansıyan bölümler de karşımıza Aziz beyin torunu olarak karşımıza çıkmakta. Ancak Dilşat’ın Ozan ile ilişkisinin olduğu ortaya çıkması ile Ozan’ın gerçek babası Ozan mı soruları da ilerleyen bölümler de gündem olacak.

11 Ocak 20201 tarihinde reytinglerin adeta kıran kırana savaşına ortak olan Maraşlı dizisi ilk bölümü ile çok iyi bir başlangıç yaparak reyting listesinde 5. sıradan girmeyi başardı. İlk bölümde ki sahnelerin harika olmasının yanın sıra hikaye de anlatılmak istenen hemen hemen her olayı izleyicilerin alması dizinin geleceği için oldukça önemli rol oynayacak.

Henüz ilk bölümü geride bıraktığımız dizide yer alan bazı karakterler ise şimdiden benimsenmeye başladı. Daha önce kendisini Elimi bırakma dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu burada Maraşlı dizisi Mahur karakteri ile harika işler yaparken bu yazımızda Mahur’un biricik yeğini Oğuz karakterini ve gerçek hayatından bahsedeceğiz.

Maraşlı Oğuz; Aziz Türel’in tek ve ilk torunudur. İlhan ile Dilşad’ın oğludur. Türel ailesinin tek torunu olması nedeniyle Aziz torunun eğitimi için en iyi hocalardan ders almasını sağlamış, her istediği yapılmıştır. Kısaca Aziz torunu üzerine çok düşkündür. Oğuz’un babası İlhan ise babasının yaptığı yanlış işlerin farkında olsa da buna çoğu zaman sessiz kalmıştır.

Maraşlı dizisi Oğuz - (Mert Ateş) Çocuk oyuncu

Maraşlı dizisi Oğuz dedesinin iş nedeniyle çok iyi yerlerde eğitim alsa da çevresindeki gibi arkadaşları ile istediği gibi vakit geçiremez. bunun en büyük nedeni ilse dedesinin işine karşı düşmanlarının aileye zarar verecek korkusu ile Aziz ailesini adeta kapalı bir kutu içinde yetiştirmek için elinden geleni yapmıştır. Bunda dolayı Oğuzda içe kapanık bir çocuk olmuştur.

Oğuz’un ailede tek anlaştığı ne annesi ne babası. Bir tek anlaştığı kişi biricik teyzesi Mahur’dur. son olaylardan dolayı teyzesinin başına gelenlerden sonra onun için endişelenmektedir. Kısaca Maraşlı dizisinde ki çocuk oyuncu olarka karşımıza çıkan Oğuz karakterini bu çerçevede izlemeye devam edeceğiz.

Maraşlı Oğuz Kimdir (Gerçek Adı)

11 Ocak 20201 tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Maraşlı dizisi Oğuz karakterine hayat veren çocuk oyuncunun gerçek adı Mert Ateş’dir. En son 2019 yılında yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Maraşlı Oğuz - (Mert Ateş) Resmi

Mert Ateş; 2010 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Sarı saçları ile yeşil gözleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mert Ateş ilk defa kamera karşısına Yaralı Kuşlar dizisi ile geçmiştir. Sorasında bir reklam bir sinema filmi bir de kısa film olmak üzere toplamda 3 ayrı projede yer almıştır.

Maraşlı Oğuz karakteri ile yıldızı parlayan Mert Ateş 6. sınıf öğrencisidir. En son 2020 yılında “Kanallar” isimli kısa filmde rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu