Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Ozan Kim? Maraşlı Dizisi Ozan Gerçek Adı

Maraşlı Ozan karakteri herkesin dikkatini çekti. İlhan’ın en güvendiği adamı olan Ozan Aziz’in havayolu şirketinde müdür olarak çalışmakta. Peki Mahur ‘un sevgilisi Ozan kim? Hangi oyuncu canlandırıyor? İşte bu soruların cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

Son bölümde Maraşlı Celal evdeki haini buldu. Ozan ise Maraşlıya yakalandığı için kaçmak istese de başaramadı. Maraşlı dizisi Savaş karakterine Mahur hakkında bilgi sızdıran Ozan’ı bu hale mecbur eden Savaş, İlhan’ın eşi Dilşat ile Ozan’ın ilişkisini ortaya çıkarmıştır.

Ozan Mahur’in bir zamanlar sevgilisi olsa da şimdiler de Ozan ile Mahur’un arası epey açık. Ozan bir an evvel ailenin içine sızıp servete konmanın planını yapıyor.

Maraşlı Dizisi Ozan Kimdir?

Pazartesi gününün yeni dizisi Maraşlı dizisinde yer alan ana karakterlerin biri de Ozan karakteri. Ozan, aslında İlhan’ın çocukluk arkadaşıdır.marasli ozan resmi

Çocukluktan beri dost olan ikilinin arasından su sızmaz. İlhan’ın en güvendiği adamı olan Ozan da buna karşılık kendisinden çok az da olsa büyük olan ve patronu olan İlhan’a saygı duyar.

Maraşlı Ozan Gerçek Adı Yaşı Dizileri Filmleri

Cihan Yenici Maraşlı dizisinde Ozan karakteriyle seyirciyle buluşmaktadır. “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Tunç adında bir öğretmene hayat veren oyuncu son olarak “Kurşun” dizisinde rol almıştır. Dizde bir gazeteciye hayat vermiştir.

1983 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun olmuştur.

1,82 boyunda 70 kilodur. Daha önce “Kavak Yelleri”, “Bir Lise Defteri”, “Canım Ailem”,” Bir Dilim Aşk”, “Yaban Gülü”, “Huzurum Kalmadı”, “Hicran Yarası”, “Kaçak Gelinler” adlı dizilerde rol almıştır.cihan yenici resmi 1

  “Kaçak Gelinler” adlı dizide Ege karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Tunç karakteriyle dikkat çekmiştir. Ardından Burçin Terzioğlu ve Engin Altan Düzyatan’ı buluşturan “Kurşun” adlı dizide rol alan oyuncu yeni sezonda Maraşlı dizisinde Ozan rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu