Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Savaş Kimdir? Dizinin Kötü Adamı

Maraşlı Savaş kimdir, Maraşlı Savaş gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide yer aldı, nereli sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Atv ekranlarının yeni sezon dizilerinden Tims&B yapımı Maraşlı dizisinde Savaş, dizinin kötü adamı olarak seyirciyle buluşmaktadır. Bakın Maraşlı Savaş rolüne hayat veren oyuncu ise kim!

=> Maraşlı dizisi Oyuncu Kadrosu ve karakteri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Maraşlı Savaş Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Maraşlı dizisi Savaş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Saygın Soysal’dır. 21 Mayıs 1982 yılında Ankara da hayata gözlerini açan başarılı isim en son Show TV ekranlarıdna yayınlan Nöbet dizisinde gözü kara bir yüzbaşı Yiğit karakterine hayat vermiştir. marasli savas resmi

Mayıs 1982, Ankara doğumlu olan oyuncu evin tek oğludur. İlkokulu Bursa’da tamamlayan Soysal, liseyi Trabzon’da okuyan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümünde mezun olmuştur. 

2005 senesinde “Kırık Kanatlar” adlı dizide Çavuş Yunus’a hayat veren oyuncu, “Hatırla Sevgili” adlı meşhur dizide Recep Tayyip Erdoğan’a hayat vermiştir. 2013 senesinde “Muhteşem Yüzyıl” adlı televizyon dizisinde Mercan Ağa karakteri ile beğeni almayı başarmıştır.saygin soysal resmi

 2014 senesinde ise “Kara Para Aşk” adlı dizide rol alan oyuncu “Tatar Ramazan”, “Jin”, “Yurt”, “Al Yazmalım”, “Türkan”, “Kosmos”, “Bu Kalp Seni Unutur Mu?”, “Güz Yangını” adlı yapımlarda da yer almıştır.

“Çukur” dizisinde hayat verdiği Elvis karakteriyle dizinin fenomen karakterlerinden olmayı başaran oyuncu yine Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Nöbet” dizisinde Yiğit rolüyle büyük beğeni almıştır. Yeni sezonda Maraşlı dizisinde rol alacak olan oyuncu dizinin kötü adamı Savaş karakterine hayat vermektedir.

Saygın Soysal Maraşlı Savaş karakterini bu sezon sonuna kadar devam ettirmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu