Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Sedef Kimdir? Mahur’un Annesi Sedef

Maraşlı Sedef Kim? Maraşlı dizisi Mahur’un annesi Sedef karakterine hangi oyuncu canlandırıyor? Oyuncunun gerçek adı ve bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz bölümde Mahur’un annesi Sedef geçmişte yaptıklarının kızına gönderdiği video kaydı ile anlatsa da Mahur annesinin gönderdiği videonun tamamına ulaşamadığı için babasına annesi ile ilgili sorular sormuş, ancak Maraşlı dizisi Aziz bey Mahur’un sorduğu sorulara tokat atarak cevap vermiştir.

11 Ocak 2021 tarihinde ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan dizide Mahur annesine düşkünlüğü ile dikkat çekmiştir. Ancak Mahur’un annesi yıllar önce öldükten sonra babası bir başka biri ile evlense de Mahur hiç bir zaman Maraşlı dizisi Firuzan karakterini anne olarka görmemiştir.

Son bölümde annesinin anısı olan çiftlik içerisindeki yeri Firuzan yıktırması karşısına Mahur çılgına dönüp, Firuzan’a saldırsa da babası Aziz çiftlik içindeki yerin yıkılmasına kendisinin izin verdiğini söyleyince, Mahur babasını da karşısına almıştır.

Maraşlı dizisi Sedef; Aziz beyin ilk eşidir. Aynı zamanda Necati, İlhan ve Mahur’un da annesidir. Mahur hiç bir zaman annesinin öldüğüne inanmadığı gibi aklında hep öldürüldüğünü düşünmüştür.

neslihan acar Maraşlı Mahur'un annesi Sedef

Maraşlı Mahur’a evin içerisinde kendisini öldürmeye çalışan biri olduğunu ve kendisine dikkat etmesi gerektiğini söylemesi üzerine Mahur’un ilk aklına annesi Sedef’i de evin içindeki birinin onu öldürmüş olacağı aklan gelecek. Bu anlara da Mahur geçmişe ki anılarını düşündüğünde Sedef karakteri ekranlara gelecek.

Maraşlı Sedef Kimdir

ATV ekranlarında yeni başlayan Maraşlı dizisinde Mahur’un annesi Sedef karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Neslihan Acar’dır. Neslihan Acar 14 Şubat 1969 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an 51 yaşında olan Acar, dizi ve sinema oyuncusudur.

Maraşlı dizisi Sedef - (Mahur'un annesi)

İlk defa kamera karşısına 1983 yılında geçen Neslihan Acar çocuk yaştayken reklam filmlerinde boy göstermiştir. Yıldızının parlaması ise 1992 yılında Mahallenin Muhtarları isimli dizide canlandırdığı karakter ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

En son 2019 yılında beyaz perde de gösterime giren baş rollerinde Erkan Petekkaya, Kemal Uçar ve Öykü Çelik’in yer aldığı Kapan isimli sinema filminde rol almıştır.

Neslihan Acar’ın yer aldığı son beş projesi

  • 2021 – Maraşlı
  • 2019 – Kapan
  • 2018 – Bizim Semtin Çocukları
  • 2014 – O Hayat Benim
  • 2008 – Sürgün Hayatlar

Maraşlı dizisi Sedef karakteri ile bu sezon sonuna kadar dizinin flashback sahnelerinde yer almasını beklediğimiz Neslihan Acar’ın yeni projesi ise şimdiden merak konusu oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu