Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Vampir İsmet Kimdir [Tefeci İsmet]

Maraşlı İsmet Kimdir? Vampir İsmet Karakteri ve Bilgileri

Maraşlı Vampir İsmet Kim? Hangi oyuncu Maaşlı İsmet karakterini canlandırıyor? Daha önce hangi diziler de rol aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Maraşlı dizisinde zaman ilerlemesi ile neler olduğunu anlamaya çalışan izleyenler diziye yeni gören karakteri öğrenmeye çalışıyor.

=> Maraşlı Savcı Tolga için tıklayınız.

=> Maraşlı Dilara için tıklayınız.

=> Maraşlı Hurdacı için tıklayınız.

=> Maraşlı Mahur’un Halası Hamiyet için tıklayınız.

Yukarı da yer alan oyuncuların arasına yeni bir kötü karakter katıldı. Onun adı da tefeci İsmet. Tam lakabı ile Maraşlı dizisi Vampir İsmet karakteri 31 Mayıs 2021 tarihinde dizinin yeni bölümünde katılan yeni karakter oldu.

Mahur’un halasını tehdit edip aldığı borcun kat ve kat üzerinde bir mablağı almaya çalıştığını hem Savcı Tolga hem de Celal Kün öğrenir öğrenmez her ikisi de Vampir İsmet2in peşine düşer. Maraşlı hemen cezaevinden karşılaştığı ve dost olduğu Fuat’ın payanına gidip Vampir İsmet hakkında bilgi alır.

Maraşlı İsmet (Tefeci Vampir İsmet)
Maraşlı İsmet (Tefeci Vampir İsmet) Resmi

Maraşlı bu İsmet’e boşuna Vampir demiyorlar. Borç verdiği insanların kanını içtiği için Vampir diyorlar. Pek tekin bir tip değil! Fuat

Sözleri ile Vampir İsmet’in ne derece tehlikeli biri olduğunu söylese de ölümden dahi korkmayan Maraşlı İsmet’in makamına gidip adamlarını bir güzel döver. bu sırada Savcı Tolga Vampir İsmet’in makamını asında Tolga ile Celal karşı karşıya kalır. Kısaca Maraşlı İsmet karakteri bu çerçevede karşımıza çıkacak.

Maraşlı Vampir İsmet Kim

Maraşlı Vampir İsmet kimdir
Maraşlı Vampir İsmet

31 Mayıs 2021 tarihinde ATV’nin sevilen dizisinin 20 bölümünde kadroya bölüm oyuncusu olarka katılan ve Maaşlı Vampir İsmet karakterini canlandıran oyuncunun gerçek Fayat Budak’dır. En Son Sol yanım dizisinde Emin rolünü canlandırmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu