Oyuncu Kadrosu

Maraşlı Zeliş Kimdir? Maraşlı’nın Kızı

Maraşlı Zeliş kimdir, Maraşlı Zeliş kaç yaşında, hangi dizide rol aldı, gerçek adı ve bilgileri yazımızda sizleri bekliyor!

Tims&B yapımcılığını üstlendiği Atv ekranlarında çok yakında başlayacak olan kadrosunda Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı Maraşlı dizisinde Zeliş, Maraşlı’nın kızıdır.

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür.

Maraşlı Zeliş Kim (Maraşlının Kızı Zeliş)
Maraşlı Zeliş resmi

Maraşlı’nın Kızı Zeliş; Celal Kün’ün kızıdır. Terör saldırısında aldığı kurşun yarasında sonra şoka girmiş, sonrasında konuşma yeteneğini kaybetmiştir. Maraşlı ise kızına bunu yapanlardan intikam almak için mesleğini bırakıp terör saldırısı yapanların peşine düşmüştür. 

marasli zelis resmi

Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı dizisinde Maraşlı’nın dünyalar güzeli kızı Zeliş rolüyle izleyeceğimiz oyuncu bakın kim!

=> Maraşlı Oyuncu Kadrosu ve karakteri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Maraşlı Zeliş Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Bedriye Roza Çelik Maraşlı Zeliş rolüne hayat vermektedir. 2013 yılında dünyaya gelen oyuncu, İstanbul doğumludur.bedriye roza celik resmi

7 yaşında olan oyuncu daha önce kadrosunda İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın olduğu “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde Özge rolüne hayat vermiştir.

Ardından Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan Ay yapım imzalı “Çarpışma”  dizisinde Aslı’nın küçüklüğüne hayat vermiştir.

Bedriye Roza Çelik Dizileri ve Filmleri (Maraşlı Zeliş)

  • Maraşlı (Zeliş) – 2020
  • Çarpışma (Aslı’nın Çocukluğu) – 2018
  • Siyah Beyaz Aşk (Özge Koçak) – 2017 / 2018

Maraşlının kızı Zeliş karakterine hayat veren Bedriye Roza Çelik ilk defa kamera karşısında 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde Özge karakterini canlandırmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu