Oyuncu Kadrosu

Maria ile Mustafa Galip Kimdir? Haşmet’in Oğlu

Maria ile Mustafa Galip kimdir, Maria ile Mustafa Galip gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa dizisinde Galip dizinin en önemli rollerinden bir tanesi olarak öne çıkmakta.

Haşmet’in en çok çatışmasına rağmen, işlerin yönetimini emanet edecek kadar güvendiği ortanca oğludur. Candemir Ailesi’nden nefret eden, adeta saatli bir bomba gibi ortalıkta dolanan, son derece tehlikeli, tutarsız, ne zaman kime çatacağını belli olmaz. Amacına ulaşmak için yaptığı her kötülük ona göre mubahtır.

Maria ile Mustafa dizisinde Galip rolüne ise bakın hangi oyuncu hayat veriyor!

Maria ile Mustafa Galip Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Mustafa Açılan Maria ile Mustafa Galip rolüyle ekranlara gelmektedir. “Kanıt Ateş Üstünde” adlı dizide canlandırdığı Ozan karakteri ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu 1987, İstanbul doğumludur. 178 cm boyunda ve 68 kg ağırlığında olan Açılan, balık burcudur.maria ile mustafa galip resmi

Kazakistan’da İşletme Bölümünden mezun olan oyuncu bir taraftan da oyunculuk üzerine eğitim almış kendini yetiştirmiştir. “Kanıt Ateş Üstünde” dizisinin hemen akabinde Star Tv’de yayınlanmış olan “Babamın Günahları” dizisinde rol almıştır.mustafa acilan resmi

Akademi 35 Buçuk’ta  oyunculuk eğitimi almıştır. “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Veli rolüyle adından söz ettirmiştir. Yeni sezonda ise çekimleri Kapadokya’da gerçekleştirilen Maria ile Mustafa dizisinde rol almakta olan oyuncu, dizide Galip rolüyle dikkat çekmektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu