Kim Kimdir

Maria İle Mustafa Görkem Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Maria İle Mustafa Görkem kimdir, Maria İle Mustafa Görkem gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa dizisine yeni bir karakter dahil oldu: Görkem. Maria İle Mustafa Görkem rolüyle izleyeceğimiz oyuncu ise bakın kim çıktı!

Maria İle Mustafa Görkem Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ceyhun Mengiroğlu Maria İle Mustafa Görkem rolüne hayat vermektedir. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Mehmet karakterine hayat veren oyuncu Maria İle Mustafa dizisiyle kariyerine devam etmektedir.maria ile mustafa gorkem resmi

2017 yılında “Rüya” isimli dizide rol alan yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu, 1986 İstanbul doğumludur. Başarılı oyuncu, daha önce babası gibi mutfakta ünlü bir şef olmak istemiş bu yolda ilk adım olan Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü başarı ile tamamlamasına rağmen oyuncu olma hayalini gerçekleştirip kariyerine oyunculuk ile devam etmiştir.ceyhun mengiroglu resmi

Hayallerinin peşinden gitmeye karar veren başarılı aktör, ilk defa kamera karşısına 2014 yılında “Paramparça” isimli dizide Deniz karakteri ile geçmiştir. Bu dizide harika bir performans göstermesi ile bir anda yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Hemen akabinde bir yıl sonra “Adı Mutluluk” isimli dizide Eren Yüksel karakteri ile gerçekten yıllardır bu sektörün içinde gibi bir performans ile göz doldurmuştur.

2019-2020 sezonunda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid Mehmet karakteri ile kendisini izlediğimiz oyuncu Maria ile Mustafa dizisinde Görkem karakterine hayat vermektedir.

Ceyhun Mengiroğlu Dizileri (Maria İle Mustafa Görkem)

  • 2020 – Maria ile Mustafa
  • 2019 / 2020 – Payitaht Abdülhamid
  • 2014 – Paramparça
  • 2015 – Adı Mutluluk
  • 2017 Rüya

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu