Oyuncu Kadrosu

Maria İle Mustafa Nihat Kimdir? Gerçek Adı

Maria İle Mustafa Nihat Kimdir? Hangi oyuncu canlandırıyor? Atv ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Maria ile Mustafa Nihat kimdir diyenler için aradığınız tüm bilgiler bu yazıda sizlerle!

Başrollerinde Hilmicem İntepe ve Jessica May’ın rol aldığı Maria ile Mustafa dizisi Temmuz ayında çekimlere başlıyor. Dizi yeni sezonda ekranda olacak. Dizinin ana karakterlerinden biri de Nihat karakteri olacak.maria ile mustafa nihat kim resmi

Yalçınoğlu ailesinin büyük oğlu, Gonca’nın da abisidir Nihat. Kazara Nadire’nin kocası Halil’in ölümüne neden olması nedeniyle altı sene hapiste yattıktan sonra dışarı çıkar. Yaşadığı bu olayla baş etmek için büyük bir vicdani savaş verirken bir de Nadire’nin haklı kini ve nefretiyle mücadele etmek zorundadır.

Kapadokya’da çekimleri yapılacak olan Maria ile Mustafa dizisinde Nihat karakterine bakın hangi popüler oyuncu hayat verecek!

Maria İle Mustafa Nihat Gerçek Adı Dizileri

Alpay Atalan Maria İle Mustafa dizisinde Nihat karakterine hayat verecek. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan yine Hilmicem İntepe’nin de kadrosunda bulunduğu “Tek Yürek” dizisinde rol almış olan oyuncunun hayatıyla ilgili detaylarla devam edelim. alpay atalan resmi

Asıl adı Alpay Kemal Atalan olan oyuncu “Genco” dizisi ile fenomen olmuştur. 1978, Zonguldak doğumlu olan oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

TED Ankara Koleji mezunlarından olan oyuncu pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. 2002 yılında dizi sektörüne adım atan oyuncu “Yarım Elma” dizisi ile ekranlara merhaba demiştir. Son olarak “Büyük Sürgün Kafkasya” dizisinde Rüstem karakterine hayat vermiştir.

“Ah Be İstanbul”, “Avrupa Yakası”, “Bütün Çocuklarım”, “Körfez Ateşi”, “29-30” adlı yapımların ardından adını en çok duyurduğu dizilerden biri olan “Doktorlar” dizisinde Murat rolüne hayat vermiştir. “Gülpare”, “Hasret”, “Bez bebek”, “Mutluluk”, “Ayışığı”, “Ev”, “Hırçın Kız Kadife”, “Cümbür Cemaat Aile” adlı yapımlarda rol alan Atalan, “Anadolu Kartalları” adlı filminde Üsteğmen Mustafa Hızarcı rolüne hayat vermiştir.

2011 yılında “Yıllar Sonra” dizisinde Tahir karakterine hayat verdikten sonra “Görüş Günü Kadınları” dizisinde Ömer rolüyle dikkat çekmeyi başardı. 

Maria İle Mustafa Nihat Boyu Kilosu Eşi

Alpay Atalan, Tülin Şen ile evlidir. 173 cm boyunda olan oyuncunun kilosu ise 73 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu