Oyuncu Kadrosu

Maria İle Mustafa Reyhan Kimdir? Gerçek Hayatı

Maria İle Mustafa Reyhan Kimdir? Kapadokya’da çekimleri başlayacak olan Maria ile Mustafa dizisinde Reyhan hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Hilmicem İntepe ve Jessica May’in merakla beklenen dizisi Maria ile Mustafa yeni sezonda Atv ekranlarında başlamak için geri sayıma başladı. Dizide Reyhan karakterine hepimizin tanıdığı bir oyuncu hayat verecek. İşte o isim!

Maria İle Mustafa Reyhan Gerçek Adı Dizileri

Zeynep Gülmez Maria ile Mustafa dizisinde Reyhan karakterine hayat verecek. Daha önce yine Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Kocaman Ailem” dizisinde Jale karakterine hayat vermiş olan, son olarak “Sevgili Geçmiş” dizisinde Müjgan karakteriyle ekranlara gelen Zeynep Gülmez hakkında detaylarla devam edelim.zeynep gulmez resmi

Temmuz 1974, Bursa doğumlu olan oyuncu eğitim hayatını Bursa’da tamamlamış, ardından da Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü kazanmıştır. Meznuiyetin ardından yine Bursa’ya dönen oyuncu bir süre Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmıştır.zeynep gulmez kimdir resmi

1998 yılında Bursa’dan İstanbul’a taşınan oyuncu, Yalçın Menteş Tiyatrosu, Kandemir Konduk Tiyatrosu, Oyun Atölyesi, Donkişot Tiyatro, Tiyatro Cafe’de çalışmıştır.

 

Bu süreç içerisinde pek çok tiyatro oyununda yer almış olan tecrübeli oyuncu, Mahallenin Muhtarları adlı dizi ile dizi sektörüne giriş yapmıştır.maria ile mustafa reyhan resmi

Bu dizide Esra ile seyirciden tam not almayı başaran Gülmez,  Yeşil Deniz, Kaçış, Rüzgarlar, Komik Bir Aşk Hikayesi, Alemin Kralı, Kirli Beyaz, Parmaklıklar Ardında, Annem, Ters Yüz, Sev Kardeşim, Selena, Asla Unutma, Şubat Soğuğu, Hürrem Sultan, Sırlar Dünyası, Sevgi Ana, Kınalı Kar, Kuzenlerim, Vay Anam Vay, Cinlerle Periler, Oyunbozan, Ona Bakma Bana Bak, Eyvah Kızım Büyüdü, Dikkat Bebek Var, Abuzer Kadayıf, Küçük Besleme, Güle Güle, Bize Ne Oldu, Ayrılsak Da Beraberiz, Kaç Para Kaç, Tatlı Kaçıklar, Çiçek Taksi adlı yapımlarda yer alan oyuncu son olarak Yalaza dizisinde Kezban karakterine hayat vermiştir. 

Maria İle Mustafa Reyhan Boyu Eşi Burcu

44 yaşında olan oyuncu yengeç burcu. 1,73 boyunda. Yönetmenlik yapan Tolga Güleryüz ile 2015 yılında evlenen oyuncu daha sonra boşanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu