Oyuncu Kadrosu

Maria İle Mustafa Rüzgar Kimdir? (Burak Berkay Akgül)

Atv ekranlarının yeni dizisi Maria ile Mustafa dizisindeki karakterlerden biri de Rüzgar. Maria ile Mustafa Rüzgar kimdir, Burak Berkay Akgül hakkında merak edilenler sizlerle.

Hilmicem İntepe ve Jessica May’in başrolü paylaştığı çekimleri başlayan Maria ile Mustafa dizisinde Rüzgar dizinin delikanlılarından biri olarak bizlerle olacak. Maria İle Mustafa Rüzgar rolüne ise Burak Berkay Akgül hayat verecek. Peki Burak Berkay Akgül kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı detayları sizlerle!

Maria İle Mustafa Rüzgar Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Maria ile Mustafa dizisinde Rüzgar karakterine Burak Berkay Akgül hayat vermektedir. Renda Güner oyuncularından biri olan oyuncu 1997 yılında dünyaya gelmiştir.burak berkay akgul kimdir resmi

Kumral saçları ve ela gözleri ile dikkat çeken oyuncu, Akademiz 35, 5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır.maria ile mustafa ruzgar resmi

Daha önce herhangi bir dizide yer almamış olan oyuncunun ilk rol alacağı dizi Maria ile Mustafa dizisi olacak. Dizide Rüzgar rolüne hayat verecek olan oyuncu, “Aytaç Sucuk”, “Casper”, “Metro” reklam filmlerinde rol almıştır.

Burak Berkay Akgül  Boyu (Maria İle Mustafa Rüzgar)

1.80 m boyundadır.

Burak Berkay Akgül  Yaşı (Maria İle Mustafa Rüzgar)

23 yaşındadır.

Burak Berkay Akgül  Dizileri (Maria İle Mustafa Rüzgar)

  • Maria ile Mustafa (Rüzgar) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu