Oyuncu Kadrosu

Maria ile Mustafa Oyuncuları Netleşiyor! Yakında Atv’de!

Çok yakında Atv ekranlarında başlayacak olan Maria ile Mustafa oyuncuları her geçen gün netleşiyor. Ntc Medya’nın Atv için hazırladığı yeni dizi Maria ile Mustafa oyuncu kadrosu yazımızda sizlerle.

NTC Medya tarafından hazırlanan Atv ekranlarında yayınlanacak Maria ile Mustafa bir aşk hikayesini konu alacak. Maria isimli dünya güzeli bir kız Mustafa’ya aşık olacak. Ancak onları bekleyen zor günler nedeniyle ikili zor günler yaşayacak. Dizinin ana konusunu bu şekilde ancak dizinin yayınlanma tarihi ve yayın günü henüz netlik kazanmadı. Dizinin çekimleri ise Kapadokya’da gerçekleşecek.

Maria ile Mustafa Oyuncu Kadrosu Gerçek Adları

Cast çalışmaları halen devam eden dizi hakkında her geçen gün netlik kazanıyor. İşte netleşen o kadro:

Jessica May (Maria)

Brezilya’da bulunan Paranacity’de doğan oyuncunun doğum yılı ise 1993. Biyolojik Bilimler Bölümü mezunu olan oyuncu, modellik yapmıştır. jessica may kimdir resmi

Daha önce Avea reklamında oynamış olan oyuncu, ilk kez “Yeni Gelin” dizisiyle ekranlara gelmiştir. Bu dizide Bella karakterine hayat vermiştir. Oyuncu daha sonra “Dert bende” adlı filmde rol aldı.

Jessica May Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Dizisi Maria)

 • Maria ile Mustafa (Maria) – 2020
 • Dert Bende (Pelin) – 2019
 • Yeni Gelin (Bella) – 2017 / 2018

Hilmi Cem İntepe (Mustafa)

1992 yılında Manisa’da doğmuştur. Bodrum Lisesi mezunu olan oyuncu, 17 yaşında iken aldığı latin dansları eğitimi ile ülkemizi temsil etmiş ve salsa konusunda Türkiye Gençler Şampiyonu olarak adından söz ettirmiştir.hilmicem intepe resmi

  Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda eğitimine devam ederken katıldığı “Yetenek Sizsiniz” adlı yarışmaya katılmış hemen ardından da “Survivor” yarışmasındaki başarısıyla hafızalara kazınmıştır. Gönüllüler grubunda yer alan oyuncu finale kalmış ve 2015 yılında yeniden yarışmaya dahil olmuştur.hilmicem intepe resmi

“Survivor” ile adını duyuran oyuncu aldığı eğitim sonrasında “Çalıkuşu”, “Muhteşem yüzyıl”, “Stajyer mafya”, “Bodrum Masalı”, “Vecihi Hürkuş”, “Çılgın Dershane 4” adlı yapımlarda rol almıştır.

Oyuncu TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Tek Yürek” dizisinde Yiğit karakterine hayat vermiştir. Son olarak TRT 1’de “Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisinde rol almıştır. 

Hilmicem İntepe Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Dizisi Mustafa)

 • Maria ile Mustafa (Mustafa) – 2020
 • Ya İstiklal Ya Ölüm – 2020
 • Tek Yürek (Yiğit) – 2019
 • Hürkuş (Vecihi) – 2018

Ezgi Çelik (Nadire)

1984 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konsevartuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Çelik, 2007 yılında “Kara Yılan” adlı dizi ile sektöre merhaba demiştir. ezgi celik resmi

“Asi”, “Gurbet Kuşları”, “Bu Kalp Seni Unutur Mu?”, “Bir Çocuk Sevdim”, “Şubat”, “Ben De Özledim”, “Muhteşem Yüzyıl: Kösem” dizilerinde rol almıştır. 2017 yılında “Söz” dizisinde Yüzbaşı Songül Yıldız karakterine hayat vermiş olan Ezgi Çelik, “Sobe PodCast” adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

Ezgi Çelik Dizileri ve Filmleri (Maria İle Mustafa Dizisi Nadire)

 • Maria ile Mustafa (Nadire) – 2020
 • Siren’s Call (Siren) – 2018
 • Söz (Songül) – 2017
 • Dayan Yüreğim – 2017

Alpay Kemal Atalan (Nihat)

1978, Zonguldak doğumlu olan oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2002 yılında dizi sektörüne adım atan oyuncu “Yarım Elma” dizisi ile ekranlara merhaba demiştir. Son olarak “Büyük Sürgün Kafkasya” dizisinde Rüstem karakterine hayat vermiştir.tek yürek sait kim alpay atalan resmi“Ah Be İstanbul”, “Avrupa Yakası”, “Bütün Çocuklarım”, “Körfez Ateşi”, “29-30” adlı yapımların ardından adını en çok duyurduğu dizilerden biri olan “Doktorlar” dizisinde Murat rolüne hayat vermiştir. “Gülpare”, “Hasret”, “Bez bebek”, “Mutluluk”, “Ayışığı”, “Ev”, “Hırçın Kız Kadife”, “Cümbür Cemaat Aile” adlı yapımlarda rol alan Atalan, “Anadolu Kartalları” adlı filminde Üsteğmen Mustafa Hızarcı rolüne hayat vermiştir.

2011 yılında “Yıllar Sonra” dizisinde Tahir karakterine hayat verdikten sonra “Görüş Günü Kadınları” dizisinde Ömer rolüyle dikkat çekmeyi başardı. 

Alpay Atalan Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Nihat)

 • Maria ile Mustafa (Nihat) – 2020
 • Tek Yürek (Sait) – 2019
 • Büyük Sürgün Kafkasya (Rüstem) – 2015 / 2016
 • Görüş Günü Kadınları – 2013

Mine Tüfekçioğlu (Zümrüt)

Daha önce “İçerde” ve “Deli Gönül” dizilerinde rol almış olan usta isim bu dizide Zümrüt karakterine hayat verecek. Fatma Mine Tüfekçioğlu, 8 Ağustos 1966 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1987 yılından beri aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. mine tufecioglu resmi

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, Trabzon, İstanbul ve Antalya Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır.

Halen İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncularından biri olan Tüfekçioğlu, son olarak “Deli gönül” dizisinde Nuran karakterine hayat vermiş, “Galip Derviş” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Mine Tüfekçioğlu Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Zümrüt)

 • Maria ile Mustafa (Zümrüt) – 2020
 • Deli Gönül (Nuran) – 2017
 • Yarım Kalan – 2017
 • İçerde (Hülya) – 2016

Hülya Gülşen Irmak (Feriha)

14 Eylül 1965 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, Ankara Devlet Konservatuarında öğrenim görmüştür. Hülya Gülşen 13 yaşında konservatuara girmiştir, bu yüzden liseyi dışarıdan bitirmiştir. Konservatuarı bitirdikten sonra devlet tiyatrosuna girmiş ve bu kurumda tam 28 sene görev yapmıştır.hulya gulsen kim resmi

Televizyon dizileri yaygınlaşmaya başladıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır. İlk olarak “Ferhunde Hanımlar” adlı dizide, daha sonra ise çeşitli sinema ve televizyon yapımlarında rol almıştır.

Dizilerde ve filmlerde rol almanın yanında seslendirme yani dublaj da yapmıştır. Son olarak “Keşanlı Ali” dizisinde rol almıştır. 1983 yılından itibaren birçok tiyatro oyununda sanatını icra etmiş olan Irmak, “Kırgın Çiçekler”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “Sen Benim Herşeyimsin”,  “Yüksek Sosyete” dizilerinde rol almıştır.

Hülya Gülşen Irmak Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Feriha)

 • Maria ile Mustafa (Feriha) – 2020
 • Aşk Tesadüfleri Sever 2 (Nuran) – 2020
 • Kulak Misafiri – 2019
 • Bir Aile Hikayesi – 2019

Derin Deniz Görgülü (Zeyno)

1997 yılında dünyaya gelmiştir. Acıbadem Üniversitesi Anestezi ve Reaniamsyon Bölümü mezunu olan oyuncu Human Atölye’de Temel Oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Famelog Academy’de ise yine Temel Oyunculuk ve Chubbuck Tekniği üzerine eğitim almıştır. Kamera Önü Oyunculuk Workshopu ve Cevdet Mercan ile Sahne Çalışması ile de oyunculuk üzerine eğitimini taçlandırmıştır. derin deniz gorgulu kim resmi

Hem manken hem de oyuncu olan Derin Deniz Görgülü, Bursa’da dünyaya gelmiştir. 2017 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan oyuncu, 2017 Miss Turkey finalistlerinden biri olmuştur.

Modelliğin hemen ardından da oyunculuk eğitimi alan Derin Deniz Görgülü, kamera önüne Maria ile Mustafa dizisiyle geçecektir. Oyuncu daha önce “Grev” adlı sinema filminde rol almıştır.

Derin Deniz Görgülü Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Zeyno)

 • Maria ile Mustafa (Zeyno) – 2020
 • Grev – 2019

Tamer Levent (Kudret)

Levent, 13 Ekim 1950 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yönetmen, sanat yönetmeni, oyuncu ve yazar kimliğiyle dikkat çeken Tamer Levent Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.tamer levent kimdir resmi

1977 yılında mezun olur olmaz tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu bir dönem Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak görev yaptı.

Yaratıcı oyunculuk konusunda hem yurt içinde hem de yurt dışında eğitim almıştır. “İstanbullu Gelin” dizisinde rol almış ve Garip Bey karakterine hayat vermiş olan oyuncu son olarak “Çiçero” adlı yapımda rol almıştır.

Tamer Levent Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Kudret)

 • Maria ile Mustafa – 2020
 • Çiçero – 2019
 • İstanbullu Gelin – 2017
 • Cesur ve Güzel – 2016

Hira Koyuncuoğlu (Nisan)

Daha önce kadrosunda Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı “İstanbullu Gelin” dizisiyle herkesin beğenisini kazanan oyuncu bu dizide Nisan karakterine hayat verecektir.

hira koyuncuoglu kimdir resmi

Güzel oyuncu,  7 Ocak 1995 tarihinde Yalova’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen oyuncu, Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Kamera karşısına “Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu” adlı dizi ile geçen Koyuncuoğlu, daha sonra “O Hayat Benim” dizisinde Nehir rolüyle dikkat çekti.

Hira Koyuncuoğlu Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Nisan)

 • Maria İle Mustafa (Nisan) – 2020
 • İstanbullu Gelin (Bade) – 2017 / 2018
 • O Hayat Benim (Nehir) – 2014
 • Adını Feriha Koydum : Emir’in Yolu – 2012

Özlem Ulukan (İclal)

17 Aralık 1985 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, yay burcudur. Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı öğrencisi iken İstanbul Üniversitesi’ne geçiş yaptı. Hem lisans eğitimine devam etti hem de oyunculuk eğitimi almaya başladı.ozlem ulukan kimdir resmi

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi alan oyuncu “Senden Başka”, “Yer Gök Aşk”, “Son Tercih”, “Leyle ile Mecnun”, “No:309” dizilerinde rol almıştır. Bu dizilerin dışında yer aldığı tiyatro oyunlarıyla da adından söz ettirmiştir.

“No :309” dizisinde canlandırdığı Şerife rolüyle hafızalara yer eden oyuncunun ilk rol aldığı dizi ise “Sardunya Sokağı” adlı dizidir. Son rol aldığı dizi ise “Kızım” dizisidir.

Özlem Ulukan Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa İclal)

 • Maria İle Mustafa (İclal) – 2020
 • Kızım (Ümran) – 2018 / 2019
 • No: 309 (Şerife) – 2016 / 2017
 • Leyle ile Mecnun – 2011

Tuğba Tutuğ (Gonca)

Daha önce Kanal D ekranlarında yer almış olan günlük dizi “Yaralı Kuşlar” dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Tuğba Tutuğ 1 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. tugba tutug kimdir resmi

Kamera karşısına “Hayatımın Aşkı” adlı dizi ile geçmiştir. Daha sonra “İki” adlı sinema filminde rol alan oyuncu Karamel Yapım imzalı kadrosunda Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın bulunduğu “Adını Sen Koy” dizisine dahil olmuştur.

Dizide Özge rolüyle dikkat çeken oyuncu daha sonra “Yaralı Kuşlar” adlı dizide yer almıştır. Bu dizide Ayşe rolüyle de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Tuğba Tutuğ Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Gonca)

 • Maria İle Mustafa (Gonca) – 2020
 • Yaralı Kuşlar (Ayşe) – 2019
 • Adını Sen Koy (Özge) – 2018
 • İki – 2017

Neyra Kayabaşı (Nazlı)

Neyra Karaböcü adıyla bilinen oyuncu daha çok tiyatro oyunlarıyla adını duyuran oyunculardan bir tanesi. Yakın Doğu Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi mezunu olan Neyra Kayabaşı 2019 yılında kendisi gibi oyuncu olan Onur Kayabaşı ile evlenmiş ve soyadını değiştirmiştir.maria ile mustafa nazli resmi

“Gece O Kadar Kirliydi Ki İkisi De Kayboldu” adlı tiyatro oyununda da yönetmen koltuğunda oturmuş olan oyuncu, ilk defa bir dizide rol alacak.

Neyra Kayabaşı Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Nazlı)

 • Maria İle Mustafa (Nazlı) – 2020

Zeynep Gülmez (Reyhan)

Daha önce yine Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Kocaman Ailem” dizisinde Jale karakterine hayat vermiş olan, son olarak “Sevgili Geçmiş” dizisinde Müjgan karakteriyle ekranlara gelen Zeynep Gülmez  Temmuz 1974 tarihinde doğmuştur.

Bursa doğumlu olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.  Mahallenin Muhtarları adlı dizi ile dizi sektörüne giriş yapmıştır.maria ile mustafa reyhan resmi

Bu dizide Esra ile seyirciden tam not almayı başaran Gülmez,  Yeşil Deniz, Kaçış, Rüzgarlar, Komik Bir Aşk Hikayesi, Alemin Kralı, Kirli Beyaz, Parmaklıklar Ardında, Annem, Ters Yüz, Sev Kardeşim, Selena, Asla Unutma, Şubat Soğuğu, Hürrem Sultan, Sırlar Dünyası, Sevgi Ana, Kınalı Kar, Kuzenlerim, Vay Anam Vay, Cinlerle Periler, Oyunbozan, Ona Bakma Bana Bak, Eyvah Kızım Büyüdü, Dikkat Bebek Var, Abuzer Kadayıf, Küçük Besleme, Güle Güle, Bize Ne Oldu, Ayrılsak Da Beraberiz, Kaç Para Kaç, Tatlı Kaçıklar, Çiçek Taksi adlı yapımlarda yer alan oyuncu son olarak Yalaza dizisinde Kezban karakterine hayat vermiştir. 

Zeynep Gülmez Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Reyhan)

 • Maria ile Mustafa (Reyhan) – 2020
 • Sevgili Geçmiş (Müjgan) – 2019
 • Kocaman Ailem (Jale) – 2018
 • Yalaza (Kezban) – 2017

Rahmi Dilligil (Haşmet)

rahmi dilligil resmi

Haldun Boysan (Haşmet)

En Son Hercai dizisinde Haşmet Ağa olarak karşımıza çıkan usta isim aslında adını Kurtlar Vadisi dizisinde Tombalacı Mehmet karakteri ile duyurdu.

Geçtiğimiz sene Ege’nin Hamsisi dizisinde rol alan Haldun Boysan, Cennet Mahallesi, Kurtlar Vadisi ve daha bir çok dizi de mafya babası olarak karşımıza çıkmıştır. Usta oyuncu 6 Temmuz 1958 yılında Ankara ilimiz de dünyaya gelmiştir.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde mezun olduktan sonra Ankara Sanat Tiyatrosunda tiyatro oyunlarında oynamaya başlar.Haldun Boysan Dizi Oyuncusu

İstanbul şehir tiyatrolarında görev alan başarılı isim Haldun Boysan, ilk defa kamera karşısına 1996 yılında “Kara Melek” isimli filmde canlandırdığı karakter ile çıkmıştır.

Haldun Boysan Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Haşmet)

 • Maria ile Mustafa (Haşmet) – 2020
 • Alef (Nejat) – 2020
 • Davetsiz – 2019
 • Hercai (Haşmet) – 2019

Haki Biçici (Şahin)

11 Haziran 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Biçici, Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. Oyuncu “Hanımın Çiftliği” dizisinde Güllü’nün abisi rolüyle ekranlara gelmiştir.haki bicici kimdir resmi

“Komedi Türkiye” adlı programda yer almış olan oyuncunun rol aldığı bazı yapımlar şunlardır;

Haki Biçici Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Şahin)

 • Maria ile Mustafa (Şahin) – 2020
 • Eski Köye Yeni Adet – 2018
 • Çürük – 2018
 • Mucize – 2015

Burak Berkay Akgül (Rüzgar)

Renda Güner oyuncularından biri olan oyuncu 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Akademi 35, 5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır.burak berkay akgul kimdir resmi

Daha önce herhangi bir dizide yer almamış olan oyuncunun ilk rol alacağı dizi Maria ile Mustafa dizisi olacak. Dizide Rüzgar rolüne hayat verecek olan oyuncu, “Aytaç Sucuk”, “Casper”, “Metro” reklam filmlerinde rol almıştır.

Burak Berkay Akgül Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Rüzgar)

 • Maria ile Mustafa (Rüzgar) – 2020

Cem Karakaya (Bekir)

Yeşilçam’da Cilalı İbo rolüyle hafızalara yer eden Feridun Karakaya’nın oğludur. 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi  Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü mezunudur.maria ile mustafa bekir resmi

“Mahallenin Muhtarları”, “Çiçek Taksi”, “Ustura Kemal”, “Gece Gündüz”, “İki Aile”, “Gönülçelen” adlı yapımlarda rol almış olan oyuncu “7 Kocalı Hürmüz” dizisinde Bekçi Memo rolüyle büyük beğeni almıştır.

Cem Karakaya Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Bekir)

 • Maria ile Mustafa (Bekir) – 2020
 • Gönülçelen (Salih) – 2010
 • 7 Kocalı Hürmüz (Bekçi Memo) – 2009
 • Sınıf – 2008

Bulut Genç (Müjdat)

29 Kasım 1996 tarihinde Mersin’in Erdemli ilçesinde dünyaya gelmiştir. bulut genc resmiTiyatro oyunlarıyla dikkat çeken Bulut Genç, “Ramo” dizisinde Salim karakterine hayat veren oyuncu Atv dizilerinden “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Tacettin rolüyle ekranlara gelmiştir.

Bulut Genç Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Müjdat)

 • Maria ile Mustafa (Müjdat) – 2020
 • Ramo (Salim) – 2020
 • Bir Zamanlar Çukurova (Tacettin) – 2019
 • Metanio (Denek) – 2018

Ceyhun Mengiroğlu (Görkem)

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Mehmet karakterine hayat veren oyuncu Maria İle Mustafa dizisiyle kariyerine devam etmektedir.maria ile mustafa gorkem resmi

2017 yılında “Rüya” isimli dizide rol alan yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu, 1986 İstanbul doğumludur. Başarılı oyuncu, daha önce babası gibi mutfakta ünlü bir şef olmak istemiş bu yolda ilk adım olan Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü başarı ile tamamlamasına rağmen oyuncu olma hayalini gerçekleştirip kariyerine oyunculuk ile devam etmiştir.


Canan Atalay (Eda)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Haliç Üniversitesi mezunudur. Selin Kök Management oyuncusudur.canan atalay resmi

“Arkadaşlar Arasında”, “Maral”, “Firak” adlı yapımlarla adını duyuran Atalay, Sahne Hal’ı açan isimlerden biridir.


İpek Tenolcay (Nesrin)

Son olarak “Erkenci Kuş” dizisinde Can’ın annesine hayat vermiş olan oyuncu kariyerine Maria ile Mustafa dizisiyle devam etmektedir.ipek tenolcay resmi

1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu aslan burcudur. Mankenlik yapmakta olan oyuncu bir anda oyunculuğa geçiş yapmış olan pek çok oyuncudan biridir. Daha önce yer aldığı yapımlar ise şu şekildedir: “Kurtlar Vadisi Pusu”, “Çocuklar Duymasın”, “Sev Kardeşim”, “Yaban Gülü”, “Mavi Kelebekler”, “Umutsuz Ev Kadınları”, “Filinta”, “Bana Baba Dedi”, “Seni Kimler Aldı”.


Mustafa Açılan (Galip)

“Kanıt Ateş Üstünde” adlı dizide canlandırdığı Ozan karakteri ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu 1987, İstanbul doğumludur. 178 cm boyunda ve 68 kg ağırlığında olan Açılan, balık burcudur.

Kazakistan’da İşletme Bölümünden mezun olan oyuncu bir taraftan da oyunculuk üzerine eğitim almış kendini yetiştirmiştir. “Kanıt Ateş Üstünde” dizisinin hemen akabinde Star Tv’de yayınlanmış olan “Babamın Günahları” dizisinde rol almıştır. Akademi 35 Buçuk’ta  oyunculuk eğitimi almıştır. “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Veli rolüyle adından söz ettirmiştir.

Bade Arazlı (Küçük Maria)

4 yaşındadır. Sosyal medyada fotoğraflarıyla büyük beğeni alan oyuncu, Jessica May’e olan benzerliğiyle de daha şimdiden tam not almayı başardı. bade arazli maria ile mustafa resmi

Rol alacağı ilk dizi Maria ile Mustafa dizisi olacak olan Bade Arazlı, daha önce pek çok reklam filminde rol almıştır. Yusuf Güney Gün Menajerlik oyuncusu olan Bade Arazlı, dans konusunda da oldukça yetenekli. Bale yapmayı seven Bade Arazlı, jimnastik ve piyano çalma konusunda da oldukça iyi.

Bade Arazlı Dizileri ve Filmleri (Maria ile Mustafa Küçük Maria)

 • Maria ile Mustafa (Küçük Maria) – 2020

Mustafa Açılan (Galip)

Kanıt Ateş Üstünde adlı dizide canlandırdığı Ozan karakteri ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu 1987, İstanbul doğumludur. 178 cm boyunda ve 68 kg ağırlığında olan Açılan, balık burcudur.mustafa acilan resmi

Kazakistan’da İşletme Bölümünden mezun olan oyuncu bir taraftan da oyunculuk üzerine eğitim almış kendini yetiştirmiştir. Kanıt Ateş Üstünde dizisinin hemen akabinde Star Tv’de yayınlanmış olan Babamın Günahları dizisinde rol almıştır.

Akademi 35 Buçuk’ta halen oyunculuk eğitimi devam etmektedir. “Çocuk” dizisinde rol almış olan oyuncu son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisi Veli karakteri ile ekranlara gelmiştir.


Oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendikçe listemiz güncellenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu