Masterchef Türkiye

MasterChef Ayyüce Kimdir? Yaşı Memleketi

MasterChef Ayyüce kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. MasterChef 2020 yarışmacısı olan Ayyüce Kamit hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle!

MasterChef Ayyüce Kamit Hayatı Yaşı

Ayyüce Kamit, 24 yaşındadır. Sakarya Gevyeli olan yarışmacı, İstanbul’dan katılıyor yarışmaya. 4 yıldır aşçılık yapan yarışmacı, MasterChef yarışmasına da kendini ilerletmek için katılmış.

Yarışmanın ilk etabında yaptığı sunum ve lezzetli yemek ile üç şeften evet alan Ayyüce, azimle hareket ederken kendine fazla güvenen sözleriyle jürinin eleştirdiği bir isim oldu. Ancak Ayyüce MasterChef 2020 asıl kadroda yer alan onaltı yarışmacıdan bir tanesi olmayı başardı. masterchef ayyuce resmi

2016 yılında İstanbul Mutfak Sanatları Akademisinde aldığı eğitimin ardından İstanbul’da bir restorantta çalıştı. Aylin Yazıcıoğlu ile tanışan Ayyüce Kamit, bir süre de pastahane şefi olarak çalıştı.

Yarışmanın ana kadrosunda Tanya’nın mavi takım kaptanı olmasının ardından kırmızı takım kaptanı olarak ismi verilen Ayyyüce stratejik bir plan yaparak her alanda uzman isimlerden oluşan bir takım kurmaya çalıştı. İlk defa kaptanlık yapan Ayyüce’nin seçim esnasında sarf ettiği sözler sonrasında jüri Ayyüce’nin akıllıca hareket ettiğini ve geçmişte söylenen sözleri unutmadığını ve yeri gelince de pat diye kullandığını dile getirdi.

MasterChef Ayyüce Kaç Yaşında?

Yarışmacı 24 yaşındadır.

MasterChef Ayyüce Nereli?

Sakarya Gevyeli.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu